بانک‌ و بیمه

بازدید رئیس کل بیمه مرکزی از غرفه بیمه دانا در نمایشگاه فاینکس 2019

مجله آنلاین موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این نمایشگاه که تا تاریخ پنجم اردیبهشت ماه جاری ادامه خواهد داشت، بالغ بر 300 شرکت فعال در بازار سرمایه از جمله بیمه دانا با عرضه آخرین محصولات و دستاوردهای بیمه‌ای خود، بازدیدکنندگان را در جریان تازه‌ترین پیشرفت‌ها و تکنیک‌های فروش قرار دادند.
بیمه دانا امسال همچون سال‌های گذشته با برپایی غرفه در حاشیه این نمایشگاه، با استقرار چندین نفر از کارکنان، کارشناسان و نمایندگان شبکه فروش خود، ضمن پاسخگویی به پرسش‌های مختلف مردم، با عناصر فعال بازار سرمایه در باره انواع پوشش‌های بیمه‌ای، رایزنی و تبادل نظر کردند.
غرفه بیمه دانا در دوازدهمین دوره این نمایشگاه مورد استقبال گروه گسترده‌ای از بازدیدکنندگان از جمله دکتر سلیمانی امیری رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی و سایر مدیران ارشد بازار سرمایه قرار گرفت.
دکتر سلیمانی در این بازدید ضمن گفتگو با همکاران مستقر در غرفه بیمه دانا، از نزدیک در جریان تازه‌ترین پیشرفت‌ها و تکنیک‌های فروش بیمه‌نامه از جمله طرح مهر دانا قرار گرفت.
دکتر کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، دکتر سید مجتبی عطری و اسماعیل مهدوی نیا اعضای هیأت مدیره بیمه دانا نیز امروز با حضور در این نمایشگاه، از غرفه این شرکت و سایر شرکت‌های بیمه بازدید کردند.
مدیرعامل بیمه دانا پیش از این، در گفتگویی، دوازدهمین دوره نمایشگاه فاینکس 2019 را فرصت و ظرفیت مناسبی برای معرفی دستاوردها، خدمات بیمه‌ای و توسعه بازار و شبکه فروش عنوان و ابراز امیدواری کرد: با تلاش و همت اصحاب بیمه، امسال بسترهای افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه بیش از پیش فراهم شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا