برتری ایرانسل در جشنواره فرهنگی اقتصادی صداوسیما

به‌روزترین‌ها– به گزارش «به‌روزترین‌ها» به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین جشنواره فرهنگی اقتصادی آگهی‌های بازرگانی، دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲، با حضور پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما، جمعی از مدیران صدا و سیما، فعالان اقتصادی، تولید کنندگان، شرکت‌های تبلیغاتی و هنرمندان، در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. در این جشنواره، لوح تقدیر و تندیس بهترین آگهی، به دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل اهدا و از خدمات و تلاش‌های ارزنده وی، به عنوان «برگزیده بخش بهترین آگهی تجاری رادیویی»، تقدیر شد.

این لوح و تندیس، از سوی رئیس سازمان صداوسیما اهدا شد و مهندس رضا موحدی مدیرکل بازاریابی ایرانسل، به نمایندگی از مدیرعامل ایرانسل، آن را دریافت کرد.

برتری ایرانسل در جشنواره فرهنگی اقتصادی صداوسیما

رئیس سازمان صداوسیما در توضیح هدف برگزاری این جشنواره گفت: از منظر اقتصادی، تبلیغات بازرگانی مکمل چرخه اقتصادی تولید، مصرف و عرضه است و درنهایت به پیشرفت اقتصادی و توسعه کشور منجر می‌شود. از این رو ما با افتخار وظیفه خودمان می‌دانیم از تولید داخلی حمایت  کنیم و فعالان عرصه تولید و کسانی که برای اعتلای کشور در حوزه اقتصادی و تولید مقابل مشکلات سینه سپر کردند را نه‌تنها درک کنیم، بلکه تمام‌قد در خدمت‌شان باشیم.

این جشنواره که از بخش‌های مختلف تشکیل شده و برگزیدگانی از صنایع متفاوت داشت، در روز اختتامیه، با سمینار‌های تخصصی و غرفه‌های نمایشگاهی، میزبان علاقه‌مندان بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا