قطع اینترنت کشور از ۱۳ آبان واقعیت دارد؟

قطع اینترنت کشور از ۱۳ آبان واقعیت دارد؟

رئیس کارگروه ارتباطات و مخابرات مجلس شورای اسلامی گفت: قطع اینترنت کشور از ۱۳ آبان، شایعه دشمنان برای تشویش اذهان عمومی است و این مشکل را در کشور نخواهیم داشت.

موبنا – رمضانعلی سبحانی فر روز چهارشنبه در نشست پدافند غیرعامل شهرستان سبزوار با اشاره به عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن گفت: قطع اینترنت دروغ است و دشمن هیچ غلطی در این باره نمی‌تواند انجام دهد.
این نماینده مجلس با اشاره به ضرورت استفاده از شبکه‌های داخلی اطلاعات اظهار داشت: زیر ساخت‌های لازم برای تقویت و توانمندسازی پیام رسان‌های داخلی فراهم شده و به زودی مشکلات آن‌ها رفع خواهد شد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع تحریم‌های دشمن در ۱۳ آبان حاصل جنگ روانی و فضاسازی داخلی است گفت: تمام تمهیدات لازم انجام شده و هیچ مشکل خاصی در کشور به وجود نخواهد آمد.
سبحانی فر افزود: برای خرید نفت ایران نیز مشکلی ایجاد نخواهد شد و هم اکنون فروش نفت خام صادراتی در بورس عرضه شده و بسیاری از کشور‌ها برای خرید نفت ایران در صف انتظار هستند.
وی با بیان اینکه ۱۳ آبان نماد مبارزه با استکبار در جمهوری اسلامی است، گفت: تصمیم رئیس جمهوری آمریکا به تحریم‌ها در این روز، عزم ملت ایران در مقابله با دشمن و شرکت در راهپیمایی باشکوه علیه استکبار جهانی را راسخ‌تر می‌کند.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران