ماندگاری مدیر دو تابعیتی در وزارت صمت!

ماندگاری مدیر دو تابعیتی در وزارت صمت!

"بانیان وضع موجود" در زیرمجموعه و شرکت‌های وزارت صمت همچنان جولان می‌دهند ول به نظر می‌رسد رضا فاطمی امین و مدیرانش تاکنون نشان داده‌اند که عزمی برای تغییر این افراد ندارند!

به‌روزترین‌ها– روز گذشته درگیر و دار تغییر مدیرعامل شستا و رفتن ناگهانی علی رستمی از شستا به شرکت ملی مس، یک نقل و انتقال مهم مدیریتی دیگر از دید رسانه‌ها پنهان ماند. 

اردشیر سعد محمدی مدیرعامل قبلی شرکت ملی مس که دیروز مراسم تودیعش با حضور امیر خرمی شاد، عضو هیات عامل ایمیدرو برگزار شده بود بعد از پایان مراسم به همراه خرمی شاد به ساختمان شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات رفت تا به جای امیرحسین نادری به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شود.

سعد محمدی که به اذعان کریمی قدوسی و علیرضا سلیمی دو تن از نمایندگان مجلس تابعیت مضاعف کشور امارات را دارد و همسر و فرزندانش در این کشور زندگی می‌کنند از مدیران دولت روحانی است که در دوره وزارت علیرضا رزم حسینی وزیر سابق صمت به عنوان امور معادن و صنایع معدنی مشغول به کار بود.

معلوم نیست که مدیران وزارت صمت چرا علاقه به تداوم حضور سعد محمدی در ساختار شرکت‌های زیر مجموعه این وزارتخانه را دارند. 

“بانیان وضع موجود” در زیرمجموعه و شرکت‌های وزارت صمت همچنان جولان می‌دهند ول به نظر می‌رسد رضا فاطمی امین و مدیرانش تاکنون نشان داده‌اند که عزمی برای تغییر این افراد ندارند!

 منبع: نود اقتصادی