خرید میوه خشک صادراتی

خرید میوه خشک صادراتی

میوه خشک شده مخلوط از قدیمی ترین نمونه خوراکی ها و تنقلات هستند و امروزه انواع میوه خشک صادراتی بسته بندی شده با تنوع بالایی برای مصارف داخلی و صادرات به سایر کشورها و ارز آوری تهیه و توزیع می شوند که در اینجا قرار است به مشخصات، انواع و خواص نهفته در این خوراکیهای مفید و مغذی بپردازیم.

می توان گفت که همه ما به نحوی انواع مختلفی از میوه های خشک شده را در برنامه غذایی خود مصرف می کنیم و اگرچه ممکن است شما فکر کنید که میوه خشک استفاده نمی کنید در حالی که انواع آلوی خورشی،  کشمشها و برخی از خشکبارهای مختلف که بیشتر جنبه غذایی دارند نیز نوعی میوه خشک محسوب می شوند که ما به طور مرتب در تهیه غذاهای متنوع مورد استفاده قرار می دهیم.

نکته مهم و مزیت دیگری که میوه های خشک شده دارند در خصوص استفاده بزرگسالان می باشد همانطور که می‌ دانید اغلب افراد مسن با مصرف میوه‌ های تازه دچار سردی بدن و مشکلاتی از قبیل تکرر ادرار می شوند در حالی که بدن آنها بیشتر از سایر افراد به خواص نهفته در میوه نیازمند است لذا با مصرف نمونه خشک شده میوه های مختلف می توانند از فواید بیشمار آنها بهره مند شده و سایر مشکلات ذکر شده را نداشته باشند و لازم به ذکر است که شما میتوانید به صورت غیر حضوری از سایت آراد برندینگ به خرید اقدام کنید.

اگر شما هم به مصرف این خوراکیهای ارگانیک و مقوی علاقه ‌مند هستید می توانید بهترین نمونه چیپس میوه ها را با کیفیت، طعم و رنگ فوق العاده از طریق آنلاین شاپهای رسمی و معتبر ما به صورت تک میوه و یا میکس میوه های مختلف در انواع دلخواه، بسته بندیهای متنوع، حجمهای متفاوت و با صرف کمترین زمان و هزینه خریداری کرده و از ارزش غذایی و خواص درمانی بیشماری که در این خوراکیها نهفته است بهره مند شوید.

میوه خشک مخلوط صادراتی

جالب است بدانید که میوه های خشک شده از اولین و محبوب ترین نمونه تنقلات و خوراکیها محسوب می شوند که در گذشته بیشتر به روشهای سنتی تهیه می شدند و استفاده از نور و گرمای آفتاب برای تهیه انواع میوه های خشک شده رایج بوده و بعدها با آگاهی هر چه بهتر و بیشتر از خواص درمانی بیشمار و ارزش غذایی بالایی که در این خوراکیها نهفته است سبب شد که مراکز مختلفی به روشهای صنعتی و در حجم بالاتری انواع مختلف میوه ها را خشک کرده و در دسترس عموم قرار دهند.

امروزه انواع مختلفی از میوه ها با تنوع بالاتری به روشهای خانگی و یا صنعتی خشک شده و به صورت تک میوه و یا ترکیب میوه های مختلف در بسته بندیهای کادویی و یا معمولی به شکل بسته های پاکتی، کاغذی، مشمایی و ظروف یکبار مصرف و در نوع شیک تر و مجلسی در بسته های فلزی و چوبی تهیه و توزیع می شود که می توان علاوه بر مصرف شخصی از این خوراکی لذیذ و مفید برای عیادت بیماران، رفتن به مهمانی و دید و بازدید عزیزان نیز استفاده کرد.

خرید میوه خشک صادراتی

چیپس میوه ها را ممکن است به روشهای خانگی و با استفاده از گرما و حرارت نور آفتاب و یا قرار دادن روی پکیج، بخاری و یا دمای فر و آون تهیه کنند اگرچه در این روش بافت ارگانیک و بدون مواد نگهدارنده میوه ها حفظ می شود اما ممکن است برخی نکات بهداشتی و همچنین رنگ و بافت تازه و زیبای میوه رعایت نشود و مدت مصرف و نگهداری کوتاه تری دارند اما در تهیه میوه خشک صادراتی با استفاده از تجهیزات و مکانیسم پیشرفته میوه ها را در انواع برشهای چیپسی، حبه ای، اسلایسی با حفظ ظاهر و بافت زیبا و سالم میوه در دستگاه‌ های مجهز و کاملا بهداشتی به صورت یکنواخت و بدون تغییر رنگ و ایجاد لک در میوه ها خشک می کنند.

تولید کننده انواع میوه خشک

میوه خشک میوه ای است که از طریق آفتاب، یا خشک کننده های تخصصی یا دستگاه های آبگیری بیشتر درصد آب اصلی خود را از دست می دهد.ارزش میوه خشک به دلیل طعم شیرین،ارزش های غذایی،و ماندگاری طولانی مدت آن می باشد.

میوه خشک یک نوع قند طبیعی می باشد که سرشار از ویتامین ها، مواد مغذی و مواد طبیعی نیز می باشد.

همچنین برای حفظ برداشت تابستانی در فصل زمستان بهترین راه میوه خشک است.

از جمله میوه های خشک و لذیذ می توان انگور (سلطان، مویز و کشمش)، زردآلو، گلابی، انجیر، خرما، آناناس، سیب ،(ورقه شده) و.. را خشک و نگهداری کنید.

خرید میوه خشک صادراتی

توجه کنید که خرید میوه خشک را می توان به راحتی از سوپرمارکت ها و فروشگاه های سراسر شهر تهیه کرد.

افرادی که رژیم غذایی دارند می توانند از سیب خشک به دلیل کالری پایین آن نیز استفاده کنند.

همچنین افرادی که درگیر بیماری کم خونی هستند می توانند از آلو خشک که سرشار از آهن است استفاده کنند و افرادی که از بیماری قلبی رنج می برند خرما خشک یک محصول بسیار مناسب برای این افراد نیز می باشد

برگ زردآلو از گذشته بسیار باب میل انسان ها بوده به غیر از طعم لذیذ آن سرشار از پتاسیم می باشد و برای افرادی که کلسترول و قند خون رنج می کشند خوراکی بسیار مناسبی می باشد.