موفقیت را با محصولات چرمی احساس کنید

چرم تک کیف

مناسب بودن قیمت چرم تک کیف موجب افزایش فروش این محصول شده و عرضه مستقیم محصول موجب دسترسی آسان به این کیف ها شده است یکی از پرطرفدارترین اکسسوری های مورد استفاده توسط مردان و زنان کیف ها می باشند.

کیف چرم نیز یکی از پر تقاضا ترین کیف ها در بین انواع مختلف کیف می باشد چرم تک که به واسطه آن کیف های بسیار زیبایی در بازار عرضه شده است دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد این کیف های چرم در انواع بسیار متنوعی تولید می شود و می تواند پاسخگو همه سلیقه های متفاوت باشد کاربرد این کیف های چرم تک بسیار زیاد می باشد و می توانید در محل کار باشگاه دانشگاه و برای انجام کار های روزمره از آن استفاده نمایید.

موفقیت را با محصولات چرمی احساس کنید

چرم تودوزی

قیمت چرم تودوزی شده با توجه به کیفیت و مرغوبیت چرم استفاده شده برای تولید این محصول در بازار تعیین می شود حتما تا به حال نام چرم هایی که تو دوزی شده اند را شنیده اید این چرم ها کاربرد های مختلفی نظیر دیزاین داخلی خودرو دارند.

این چرم ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و از نظر رنگ و طرح به صورت های گوناگون تولید می شوند و می توانند پاسخگوی همه سلیقه ها باشند چرم های تودوزی شده دارای کیفیت دوخت بسیار بالایی می باشند که می ‌توانند دوام و ماندگاری بسیار بالایی را به این محصول اختصاص دهند.

موفقیت را با محصولات چرمی احساس کنید

چرم تولیدی

در خرید چرم تولیدی به شکل ظاهری محصول، سالم بودن چرم، نداشتن شکاف و پارگی، مقاومت بالا، ضخامت مناسب و غیره توجه کنید در چند سال اخیر نوسانات ارزی باعث شده بازار چرم طبیعی و مصنوعی با تغییرات زیادی مواجه شود، به همین دلیل قیمت چرم تولیدی ثابت نمی باشد.

همواره بر اساس کیفیت، نوع چرم، ضخامت و کاربردی که دارد، دارای قیمت های مختلفی می باشد. که قیمت هر متر چرم بین 100 تا 500 هزار تومان میباشد افرادی که نیاز بالایی به این محصول دارند یا در زمینه خرید و فروش آن فعالیت می‌ کنند، حتماً باید به صورت کیلویی و متری محصول را تهیه کنند تا اینگونه بتوانند از قیمت بسیار مناسبی که برای این محصول در نظر گرفته شده، بهره مند شوند.

موفقیت را با محصولات چرمی احساس کنید

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا