صعود ۹۴۸۱ واحدی شاخص کل بورس

به‌روزترین‌ها– شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از ۹۴۰۰ واحدی در جایگاه ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار واحد قرار گرفته است.

در ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه‌ای که از بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۲,۹۰۵ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین هفتگی، ۴۱% و نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین ماهانه ۱۹% افزایش داشته است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۷۲۸ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. اما امروز ۵۸ میلیارد تومان ورود نقدینگی انجام شده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۱۸۹ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت برای پنجمین روز متوالی با ثبت رقم ۳۰۰ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.

ارزش صف‌های خرید ۲۲۸ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۰ میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش هم با افزایش ۴ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۱۶۱ میلیارد تومان قرار دارد.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا