مراسم تکریم و معارفه مدیر مخابرات منطقه یزد برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر مخابرات منطقه یزد برگزار شد

مراسم تکریم و تودیع مهندس مهدی مقوم و معارفه مهندس «محمدرضا زارع ده آبادی» به‌عنوان سرپرست جدید مخابرات منطقه یزد، امروز چهارشنبه ۹ آبان ماه ۱۳۹۷ برگزار شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در این مراسم که با حضور مهندس یافتیان، عضو هیئت‌مدیره شرکت؛ مهندس شیوا، مدیرکل دفتر مدیرعامل؛ مهندس بیدخام، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل و جمعی از مدیران و روسای ادارات مخابرات منطقه یزد برگزار شد، مهندس محمدرضا زارع ده آبادی به‌عنوان سرپرست مخابرات این منطقه منصوب شد.
بر اساس این گزارش، در حکم ابلاغی از سوی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به سرپرست مخابرات منطقه یزد، بر ضرورت حمایت جدی از صنایع داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی به‌منظور بهره‌گیری حداکثری از کلیه امکانات و مقدورات مخابرات منطقه و ارتباط مؤثر با مدیران و کارشناسان زیرمجموعه با هدف ارتقای کارایی و اثربخشی کارکنان تأکید شده است.
همچنین در این حکم بر نظارت دقیق و هوشمندانه بر نحوه ارائه خدمات شرکت در سطح منطقه به‌منظور جلب و افزایش مستمر سطح رضایتمندی مشتریان همگام با سیاست‌های کلان شرکت مخابرات ایران و اتخاذ تدابیر و روش‌های ابتکاری برای کاهش هزینه‌های غیرضرور به‌منظور افزایش درآمدهای منطقه اشاره ‌شده است.
مهندس سید مجید صدری در این حکم ضمن اشاره به لزوم رعایت شفافیت، صحت و امانت در فرایند مدیریت امور اجرایی مخابرات منطقه، تسریع در اتخاذ تصمیمات بهینه و ایفای شایسته و مقتدرانه تصمیم‌ها و تعامل موجه با مسئولین و مقامات ارشد استان به‌منظور برنامه‌ریزی مناسب برای تحقق درخواست‌ها و نیازهای بخش‌های مختلف را خواستار شده است.
در حکم مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، بر اجرای دقیق برنامه‌ها و مصوبات ابلاغی از سوی معاونین و مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران به‌ویژه در حوزه‌های راهبرد و توسعه کسب‌وکار، فنی، مالی، تجاری و منابع انسانی و ارائه به‌موقع گزارش‌ها و بازخوردهای لازم به جهت رفع نارسایی‌ها و جبران سریع عقب‌ماندگی‌های احتمالی تأکید شده است.