ارتباطات

سهام ترجیحی کارکنان شرکت مخابرات ایران آزاد شد

مجله آنلاین موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، پیرو تاکید مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران مبنی بر تسریع در بهره مندی کارکنان از مزایای سهام متعلقه، عملیات تسویه سهام کارکنانی که از حق تقدم ناشی از افزایش سرمایه استفاده نکرده اند، طی سه مرحله به تعداد ۱۰۹۳۹ نفر صورت پذیرفته و عملیات صدور گواهینامه های نقل و انتقال آنان توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه صادر و تحویل آن سهامداران شد.
همچنین، عملیات آزادسازی سهام ترجیحی کارکنانی که از حق تقدم ناشی از افزایش سرمایه استفاده کرده اند، برای تعداد ۱۴۲۷۲ نفر در کمترین زمان ممکن به صورت یکپارچه انجام و گواهینامه های نقل و انتقال سهام آنها صادر و توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق رابطین امور سهام در مراکز منتخب مخابراتی سراسر کشور در حال توزیع بوده و با هماهنگی های انجام شده، این بخش از سهام نیز در بازار بورس قابل معامله می باشد.
بر اساس این اعلام، مسوولیت عدم آزادسازی سهام کارکنانی که چه از حق تقدم استفاده کرده یا نکرده اند اما در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند و یا کد رهگیری خود را به اداره امور سهام معاونت مالی شرکت مخابرات ایران اعلام نکرده اند به عهده سهامداران مربوطه می باشد، از اینرو، تاکید می شود ثبت نام در سامانه سجام برای انجام عملیات مذکور، الزامی می باشد.
لازم به ذکر است، برای آزادسازی سهام سهامداران متوفی و شهدای والامقام، ارائه مستندات زیر الزامی می باشد.
۱- آگهی انحصار وراثت
۲- اخذ کد رهگیری از سامانه سجام و کد بورسی برای هر یک از وراث
۳- تصویر کارت ملی و شناسنامه (تمام صفحات) برای هریک از وراث
در صورت مراجعه وکیل، ارائه وکالتنامه معتبر الزامی و ارائه مستندات فوق صرفا برای وکیل الزامی بوده و برای سایر وراث لازم نمی باشد.
گفتنی ست، مستندات آن دسته از سهامداران ترجیحی که به هر دلیلی از مراجع قضایی برای توقف سهام ایشان حکمی صادر شده است، برای اقدامات بعدی به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ارسال شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا