جزئیات طرح های ویژه نوروزی، شعب کشیک و پرداخت خسارت سیار بیمه ایران
مدیر عامل بیمه ایران تشریح کرد:

جزئیات طرح های ویژه نوروزی، شعب کشیک و پرداخت خسارت سیار بیمه ایران

مدیر عامل بیمه ایران با تاکید بر لزوم خدمت رسانی مطلوب بیمه ای به هموطنان گرامی، از اجرای طرح سراسری ارائه خدمات بیمه ایران به مسافران نوروزی و بیمه گذاران با عنوان «طرح بهاران بیمه ایران» خبر داد.

به‌روزترین‌ها–  به گزارش «به‌روزترین‌ها» به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، حسن شریفی در سخنانی پیشاپیش فرا رسیدن سال نو و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، حضرت ولی عصر(عج) را به عموم هموطنان تبریک و تهنیت گفت و اظهار داشت : با توجه به تجمع ریسک در ایام نوروز نیازمند توسعه و گسترش خدمات بیمه ای در این ایام هستیم و تلاش می کنیم در کنار سایر نهادها به نحو شایسته تری خدمات خود را ارائه نماییم تا منجر به رضایت هموطنان گرامی شود.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره بیمه ایران با تشریح برنامه ها و طرح های ویژه ایام تعطیلات نوروز 1401، از جمله طرح صدور بیمه نامه حوادث نوروزی خانواده اضافه کرد: این طرح ها همسو با سیاستهای کلان شرکت مبنی بر تداوم حضور بیمه ایران برای پاسخگویی به سوالات و نیاز های بیمه ای، رسیدگی و پرداخت با کیفیت خسارت در حداقل زمان ممکن و صدور و تمدید بیمه نامه ها در ایام تعطیلات عید است تا بیمه گذاران  با آرامش و پوشش بیمه ای مناسب سال نو را آغاز کنند.

شریفی در ادامه افزود: پرداخت خسارت در مراکز استان ها و در برخی شعب منتخب به شرح زیر نیز برقرار خواهد شد:

* تهران: شعبه های فاطمی،  بعثت، ممتاز غرب، ممتاز شرق‏‏، شعبه تخصصی دیات، اسلامشهر‏، ورامین و شهریار،

* خراسان رضوی: شعبه های قوچان، سبزوار‌‏، تربت حیدریه‌‏،  نیشابور و کاشمر ؛

* گیلان: شعبه لاهیجان؛

* اصفهان: شعبه کاشان؛

* مازندران: شعبه های آمل، قائمشهر، چالوس‌‏ و بابلسر؛

* فارس: شعبه های آباده‏‏‏‏‏،کازرون، داراب‏‏ و جهرم؛

* آذربایجان غربی: شعبه خوی و مهاباد؛

* خوزستان: شعبه های دزفول‌‏ و بهبهان؛

* سمنان: شعبه شاهرود؛

* کرمان: شعبه سیرجان وجیرفت؛

* بوشهر: شعبه های گناوه وکنگان؛

* کرمانشاه: شعبه قصر شیرین؛

* لرستان: شعبه بروجرد؛

* چهار محال و بختیاری: شعبه بروجن؛

* سیستان و بلوچستان: شعبه های زابل وایرانشهر؛

* یزد: شعبه اردکان؛

* گلستان: شعبه گنبد

همچنین  تیم های خسارت سیار در سطح تهران بزرگ در نقاط مختلف شهر و همچنین مبادی ورودی و خروجی تهران با هماهنگی پلیس راهور مستقر شده و مطابق زمان بندی از ساعت 8 لغایت 13 درصورت بروز و اعلام حوادث رانندگی در محل تصادف حضور یافته و نسبت به پرداخت خسارت زیان دیدگان اقدام خواهند کرد.

مدیر عامل بیمه ایران در پایان از هموطنان خواست  تا در فرصت باقی مانده، از طرح های ویژه نوروزی این شرکت برای تهیه بیمه مناسب استفاده کنند تا در صورت بروز حادثه متضرر نشوند.