۱۰۰۰ پزشک متخصص و کادر درمان در آستانه مهاجرت!

۱۰۰۰ پزشک متخصص و کادر درمان در آستانه مهاجرت!

آیا یک هزار پزشک حاذق و کادر درمانی یکی از بزرگترین بیمارستان های فوق تخصصی مشهور بخش خصوصی تهران بر اثر مشکلات ناشی از کلاهبرداری يك مدير متخلف و زنداني ناچار به ترک وطن و مهاجرت اجباری خواهند شد ؟!

به‌روزترین‌ها– گزارش خبرنگار ما تاکید می کند: اميد است مراجع ذیربط در نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت به تظلم خواهی واعاده حقوق این همه پزشک متخصص و کادر درمان زحمتکش ورود کرده و نسبت به رهایی آنها از تراژدی که در اثر یک دادوستد ناعادلانه و از پیش طراحی شده به آنها تحمیل شده، اقدام و ايشان را نجات دهند.
ماجرا از آنجایی آغاز شد که ساختمان یکی از معروف ترین بیمارستان های خصوصی فوق تخصصی شمال شهر تهران در پی یک قرارداد دور از چشم سهامداران اصلي یعنی پزشکان سهامدارو کادر درمان زحمتکش به یک سازمان واگذار می شود و آنها که شبانه روز دغدغه ایی جز رسیدگی به درمان بیماران ندارند در نهایت ناباوری مدتها بعد با واقعیت تلخ این معامله بی رحمانه و مشکلات ناشی از آن روبرو می شوند، معامله ای که پر از ابهام و نکات قانوني و قابل توجه است.
بر اساس این گزارش، مالكيت و سهام این بیمارستان بتدریج از سال ۱۳۸۱ به تعداد زیادی از پزشکانی که بعضا همه سرمایه خود را برای خرید این سهم به امید داشتن مکانی برای کار و خدمت رسانی هزینه می کنند واگذار می شود ولی چند سال بعد كه با پول پزشكان بيمارستان ساخته شده و آغاز به كار ميكند متوجه میشوند که نه تنها سهم مالكانه ايشان بلكه چند برابر كل سهام شرکت به یک سازمان واگذار شده ملک و ساختمان بیمارستان و حتی تجهیزات پزشکی آن هم به سازمان مزبور واگذار شده است یعنی آش با جاش.
این گزارش می افزاید: سوالات و ابهامات بسیار فراوانی در مسیر انجام این معامله وجود داشته است و از همه مهمتر بی اطلاعی سهامداران از انعقاد قرارداد فروش در یک سکوت کامل چند ساله.
امید است مسئولان و دلسوزان نظام با تدبیر و درایت مثال زدنی خود هر چه زودتر وارد عرصه شده و شرایط را برای تثبیت حقوق قانونی، شرعی و انسانی این پزشکان و کادر درمانی زحمتکش که سودایی جز خدمت و تضمین سلامت مردم ندارند را مهیا سازند و امکان ادامه اشتغال این افراد که با خانواده هایشان بیش از چند هزار نفر هستند را فراهم نمایند.
چرا که خروج این بیمارستان و این همه پزشک و کادر درمانی ازشبکه درمان کشور هرگز جبران پذير، قابل درک، پذیرش وبخشش نخواهد بود،شرح کامل این ماجرا و اسناد آن در صورت نیاز در روزهای آینده ارائه خواهد شد.

 منبع: راه مردم