فید

با قابلمه موفقیت را بدست آوردم

قابلمه تفلون سایز 42

همواره خرید و تهیه ی لوازم آشپزخانه یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها به شمار می آید. در این بین قابلمه از آن دست مواردی است که به طور مستقیم بر سلامت ما تاثیر دارد.

در خرید قابلمه تفلون سایز 42 باید این نکته را نیز در نظر بگیریم که در تهیه ی آن از رنگ های شیمیایی و مواد مضر استفاده نشده باشد. حتما دارای مارک استاندارد و پروانه ی بهداشتی باشد.

در خصوص کیفیت نیز باید در نظر داشته باشیم که می تواند در خصوص پخت و پز بسیار تاثیر گذار باشد. همچنین باید این مورد را در نظر داشته باشید که قابلمه های تفلون سایز بزرگ معمولا نمی چسبند و شما در هنگام پخت و پز بیشتر مواقع اگر کیفیت قابلمه خوب باشد می توانید از آن استفاده کنید. همچنین باید بدانید که در خصوص کیفیت قابلمه همه چیز در هنگام پخت و پز با قابلمه مشخص می شود. نتیجه گیری

با قابلمه موفقیت را بدست آوردم

قابلمه گرانیتی جواهر

اگر می خواهید خرید اینترنتی کنید مراقبت باشید که کلاه سرتان نرود چون بسیاری از شرکت ها عکسی که در سایت خود می گذارند با محصول واقعی که دارند متفاوت است برای همین بهتر است از سایت های مطمئن خریداری کنید.

یکی از نکاتی که هنگام خرید قابلمه گرانیتی جواهر باید بررسی کنید وزن قابلمه است، به گونه ایی که اگر سنگین باشد بهتر است از خرید آن خودداری کنید زیرا امکان دارد تقلبی باشد.

قابلمه گرانیتی جواهر بسیار تقاضا زیادی دارد و در زمان خرید به راحتی پیدا می شود پس در خرید عجله نکنید و سعی کنید انواع قابلمه ها را مشاهده کنید.

با قابلمه موفقیت را بدست آوردم

قابلمه سرامیکی تکی

امروزه ظروف مختلف و متنوعی برای آشپزی به کار می رود که قابلمه سرامیکی تکی با قیمت مناسب که پوششی از سرامیک بر روی سطح قابلمه وجود دارد یک گروه نسبتاً جدید از این ظروف مخصوص پخت و پز است.

قابلمه سرامیکی تکی نسبت به ظروف تفلون و برخی از انواع دیگر قابلمه ها دارای ویژگی های برتری هستند؛ اما این محصولات نیز همچون بسیاری از کالا های مصرفی دیگر دارای معایبی نیز می باشند.

همانطور که اشاره شد ظروف سرامیکی دارای مزایایی همچون طراحی متنوع و زیبا، رنگ بندی جذاب، مقاومت عالی در برابر خش خوردگی و مصرف کم روغن به دلیل نچسب بودن ظروف است.

در هنگام طبخ غذا در قابلمه های سرامیکی بهتر است که از قاشق چوبی یا پلاستیکی استفاده شود؛ هرچند که پوشش سرامیکی این ظروف بسیار محکم و قوی است و در مقابل خراشیدگی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

با قابلمه موفقیت را بدست آوردم

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا