هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب برای نوروز 

راه‌های زیادی برای بازاریابی و تبلیغات وجود دارد که هر کدام می‌توانند به اندازه خود موثر باشند. هدایای تبلیغاتی، یکی از استراتژی‌های بازاریابی به حساب می‌آیند که می‌توانند در افزایش رضایت مخاطبان و جذب مخاطبان جدید تاثیرگذار باشد.

هدیه تبلیغاتی در واقع یک شیوه از برند سازی در روند حیات کسب و کار است، با سفارش هدیه‌های تبلیغاتی لاکچری، شما معرفی خلاق‌تر، خاص‌تر و جدیدتری را خواهید داشت. شناخت هدایای تبلیغاتی خاص مناسب یکی از اقدامات زیرکانه، مهم و تاثیرگذار برای وفادار ساختن افراد به اهداف و مقاصد والای شرکت است.

این هدایا انواع مختلفی دارند و می‌توانند در ست‌های متنوعی به فروش برسند. در ادامه به معرفی برخی از هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب و مقرون‌بصرفه خواهیم پرداخت.

ویژگی و کاربردهای هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب چیست؟

آیتم‌هایی که برای تبلیغات و بازاریابی یک مجموعه، سازمان یا شرکت به کاربرده می‌شوند، هدایای تبلیغاتی جدید نام دارند. این هدایا علاوه بر بازاریابی، می‌توانند با هدف تقدیر و تشکر از افراد هم بکار برده شوند. برای تاثیرگذاری بیشتر، می‌توانید آرم یا لوگوی موردنظر خود را روی آنان چاپ کنید تا منجر به فروش بیشتر و معرفی برندتان به افراد زیادی شود.

ویژگی و کاربردهای هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب چیست؟

اگر لوگوی برند شما روی هدایا باشند و از آیتم‌های ماندگار استفاده کرده باشید، با هر بار استفاده برند شما و احترامی که به مخاطب گذاشته‌اید یادآوری می‌شود و مدت‌های زیادی در ذهن مخاطبین باقی خواهد ماند. کاربرد اصلی این محصولات و کالاها در استراتژی‌های بازاریابی است و می‌تواند تبلیغ گسترده ای برای آن شرکت یا کسب و کار به حساب بیاید.

معرفی هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب حس هفتم

هدایای تبلیغاتی می‌توانند به صورت تکی و ست به فروش برسند. معمولا ست‌های تبلیغاتی قیمت زیادی دارند و به عنوان یک گزینه مقرون‌بصرفه برای تبلیغات مناسب نیستند. اگر به دنبال هدیه‌ای هستید که هم جدید و هم از قیمت مناسبی برخوردار باشد پیشنهاد ما به شما هدایای زیر است:

ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت‌ها از آیتم‌های محبوبی هستند که هر شخص روی میز کار یا در خانه خود از آن‌ها استفاده می‌کند. شما می‌توانید این ساعت‌ها را به عنوان هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب و طرح‌های مختلف تهیه کنید تا به مخاطبین موردنظر خود هدیه دهید.

خودکار و روان نویس تبلیغاتی

ار جمله محبوب‌ترین اقلامی که افراد به همدیگر هدیه می‌دهند، روان نویس و خودکار است. این محصول هم جلوه خوبی دارد و هم از قیمت مناسبی برخوردار است. همچنین می‌توانید جملات دلخواه خود را با استفاده از حکاکی لیزر روی آن چاپ کنید تا به دست مخاطبان خود برسانید. خودکارها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در حس هفتم ارائه می‌شوند که با توجه به سلیقه خود می‌توانید بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.

تقویم و گلدان رومیزی(تراریوم)

این آیتم‌ها از اقلام ست‌های چوبی حس هفتم به حساب می‌آیند، اما به صورت تک هم به فروش می‌رسند. اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب هستید، این آیتم‌ها گزینه‌ای ایده‌آل خواهند بود. شما می‌توانید انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی را سفارش دهید. برای تاثیرگذاری بیشتر روی مخاطب بهتر است که لوگوی خود را نیز روی آن به صورتی که در دید باشد، چاپ کنید.

گلدان‌های رومیزی(تراریوم) بیشتر جنبه تزیینی دارند و می‌توانند در خانه و دفتر کار استفاده شوند. شما می‌توانید این گلدان‌ها به تنهایی یا با گل‌های مینیاتوری به مخاطبان خود هدیه دهید. از آنجایی‌که این اقلام کوچک هستند، هدیه‌ای ارزان و قیمت مناسب به حساب می‌آیند.

چه فاکتورهایی روی قیمت هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار است؟

احتمالا این سوال برای شما پیش آمده است که چه فاکتورهایی روی قیمت این محصولات تاثیرگذار هستند و می‌توانند یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت را مشخص کنند؟ برخی از عوامل موثر در قیمت گذاری هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب تاثیرگذار هستند عبارتند از:

  • کیفیت: این فاکتور عامل مهمی در تعیین قیمت هدایای تبلیغاتی است. هر چقدر که کیفیت تولید این هدایا بالاتر باشد، معمولا قیمت بیشتری نیز خواهند داشت. اما اگر از حس هفتم خرید خود را انجام دهید، می‌توانید با قیمت مناسب‌تری هم این اقلام را بیابید.
  • تعداد اقلام: معمولا فروشگاه‌های هدایای تبلیغاتی این اقلام را به صورت عمده به فروش می‌رسانند. هر چه قدر که تعداد بیشتری سفارش دهید، تخفیفات بیشتری هم شامل شما خواهد شد.
معرفی هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب حس هفتم

خرید هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب از حس هفتم

شما می‌توانید هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب را طبق سلیقه خود برای همه مخاطبان خریداری کنید. این مخاطبان می‌توانند مشتریان جدید، مشتریان وفادار یا شرکا باشند. از طرفی، انتخاب یک فروشگاه مناسب در خرید هدایای تبلیغای ارزان قیمت بسیار تاثیرگذار است.

حس هفتم، یکی از بهترین فروشگاه‌هایی است که در این زمینه وجود دارد. شما می‌توانید محصولات موردنظر خود را با جست و جو در سایت ما انتخاب کنید و با تماس با ما آن را سفارش دهید.

مزایای خرید هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب برای تبلیغات

استفاده از هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب می‌تواند مزایای زیادی برای کسب و کار شما داشته باشند. معمولا این روش از بازاریابی می‌تواند موثرتر از روش‌های دیگر مانند کارت ویزیت یا تبلیغات به صورت تراکت است. وقتی که شما این هدایا را به افراد مختلف هدیه می‌دهید، باعث می‌شود که مخاطب احساس ارزشمندی کند و یک حس وفاداری به شما در او ایجاد شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا