معامله ۲۶۸ کیلو شمش طلا

به‌روزترین‌ها، امیر شهبازی| 268 قطعه شمش طلا در دهمین حراج حضوری شمش طلا در مرکز مبادله ارز و طلای ایران مورد معامله طرفین قرار گرفت.

مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ارز و طلای ایران، دهمین حراج حضوری شمش طلا در مرکز مبادله ارز و طلای ایران روز گذشته سه شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با حضور خریداران و فروشندگان در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار شد و حدود یک‌ هزار میلیارد تومان شمش معامله شد.

از مجموع عرضه ۳۰۴ قطعه شمش طلای استاندارد یک کیلوگرمی با عیار ۹۹۵ در هزار، ۲۶۸ قطعه شمش طلای استاندارد مورد معامله طرفین قرار گرفت.

شمش های طلای استاندارد، در حراج امروز با میانگین قیمت ۳ میلیارد و ۷۲۱ میلیون تومان معامله شد.

حراج بعدی شمش طلای استاندارد در روز یکشنبه ۱۳ اسفند ماه ۱۴۰۲ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار می شود که آگهی حراج آن از طریق تارنمای مرکز مبادله ارز و طلای ایران به آدرس www.ice.ir در دسترس قرار خواهد گرفت.دوم، محرک‌های سرمایه‌گذاری که در آغاز بحران مالی جهانی (GFC) آغاز شد و مدت‌ها پس از آن ادامه یافت، با کاهش تدریجی ارزش خالص مالی علی‌رغم افزایش دارایی‌های مالی همراه است. این تا حد زیادی منعکس‌کننده گسترش وسایل نقلیه تامین مالی خارج از بودجه است که به دولت‌های محلی اجازه می‌دهد محدودیت‌های بودجه را دور بزنند. سوم، تلاش‌های قبل از همه‌گیری برای کاهش اهرم و کاهش استقراض خارج از بودجه نتوانست وخامت ارزش مالی خالص را متوقف کند. علاوه بر این، گسترش سریع شرکت‌های دولتی بدون بهبود مرتبط در سودآوری نشان‌دهنده آسیب‌پذیری در حال ظهور در آینده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا