خودرو

جدول قیمت محصولات داخلی در بازار

به‌روزترین‌ها– ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱ با سخت تر شدن دسترسی به پیام‌رسان‌های اینترنتی، شاهد استپ قیمت خودرو در بازار باشیم.

براساس ارزیابی ها صورت گرفته امروز علاوه بر پرتیراژهای ایران خودرو سایپایی‌ها هم بدون تغییر قیمت راهی بازار شدند که این امر نشان دهنده آن است که دسترسی به پلتفرم‌ها برای کشف قیمت و معامله در بازار خودرو بسیار اثرگذار بوده است.

به گفته فعالان بازار خودرو علاوه بر قطعی و فیلترینگ اینترنت این روزها با نوسان اندک قیمت در بازار دلار هم در روبرو هستیم که این امر هم در قیمت خودرو اثرگذار بوده است.

از سوی دیگر آشفتگی در بازار خودرو موجب شده تا این روزها شاهد کاهش خرید و فروش در بازار باشیم و رکود همچنان در بازار حاکم باشد.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو ۲۰۷ دنده ای»، «هایما S۷»، «سمند LX با موتورEF۷ » و «تارا دنده ای»، «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمندLX با موتورEF۷» در بازار امروز ۳۴۹ میلیون تومان دست به دست شد و تغییر قیمتی نداشت. «هایما» هم در بازار تغییر قیمت نداشت و  ۹۴۷ میلیون تومانی ماند. رصد بازار نشان دهنده آن است که «تارا دنده ای» هم در بازار ۴۴۴ میلیون تومانی باقی ماند و تغییر قیمت نداشت.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا هم «دنامعمولی» رشد قیمت نداشت و در بازار ۳۹۱ میلیون تومان قیمت خورد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم بدون تغییر ۵۱۵ میلیون تومان قیمت گذاری شد. از سوی دیگر «پژو ۲۰۷ دنده‌ای» هم در بازار بدون تغییر ۴۰۴ میلیون تومان قیمت خورد.

جدول قیمت محصولات داخلی در بازار
 منبع: اقتصادینوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا