راز من از دویدن روی تردمیل تا ثروتمند شدن

من و دوستم برنامه روزانه ورزشی داشتیم و باهم باشگاه می رفتیم اما هیچ وقت به برنامه کسب درآمدمان فکر نکرده بودیم تا یک روز بعد از تمرین، دوستم پیشنهاد داد تا درمورد تردمیل اطلاعات کسب کنیم و وارد بازار جذاب و پر مشتری آن شویم و حالا هر دو درآمد بالایی داریم. شما در این زمینه چقدر اطلاعات دارید؟

تردمیل

تردمیل مکانیکی نسبت به تردمیل برقی انرژی بیشتری برای گردش نیاز دارد که معمولا افراد قوی و وزشکار از آن استفاده می کنند و افرادی که دارای وزن بیشتر هستند نمی توانند از تردمیل برقی استفاده کنند زیرا نوار پلاستیکی تا اندازه ای می تواند وزن را تحمل کند. حرکت منظم نوار زیر پا باید بدون ضربه باشد و با چرخش منظم آن در صورت تنظیم بودن آن می تواند انرژی افرادی که اضافه وزن دارند را متعادل می کند و افرادی که می خواهند عضله سازی کنند و ورزشکاران حرفه ای نیز براحتی با این دستگاه پاهای خود را قوی می کنند. معمولا دستگاه تردمیل ورزشی یک وسیله ای برای حرکات ورزشی است و ظاهر آن مهم نیست که حتما باید آنرا نو خریداری کنید که در بعضی از مدلها ممکن است  دیگر در بازار وجود نداشته باشد و مشابه به آن در بازار قیمت بالاتری داشته باشد که با کمی صرف زمان می توانیم محصول با کیفیت را خریداری کنید.

راز من از دویدن روی تردمیل تا ثروتمند شدن

تردمیل پیشرفته

شما می‌توانید با یک دستگاه تردمیل پیشرفته در خانه برنامه ورزشی خود را برای پیاده روی در ساعت مشخص در خانه خود داشته باشید و به وسیله این لوازم ورزشی فعالیتهای روزانه خود را در زمینه ورزش انجام دهید و همه چیز را تحت کنترل خودتان را داشته باشید.

این وسیله دارای صفحات الکترونیکی مانیتوری می باشد که ضربان قلب و نیز سرعت و زمان چرخش دستگاه را نشان می‌دهد و از این نظر بسیار دقیق و سودمند است از این وسیله ورزشی برای دویدن در مکانهایی که در آنجا وجود دارد مانند خانه استفاده می گردد.

این دستگاه به شما کمک می‌کند تا کالریهای بدن انسان را بسوزانیم و وزن کم کنید و چربیهای دور شکم را به خوبی آب نمایید در واقع تردمیل مکانیکی باعث تعریق بدن شما می شود و سوخت و ساز بدن شما را بالا می‌برد استفاده از تردمیل به سوختن کار کالری در بدن شما کمک می‌کند همه ی افراد می‌توانند به راحتی به وسیله این دستگاه تردمیل وزن خود را کم کنند.

دستگاه به شدت چربی سوز بوده و شما می توانید به وسیله آن برنامه ورزشی روزانه خودتان را به صورت دقیق برنامه ریزی کنید البته استفاده از تردمیل همانطور که گفته شد مزایای بیشتری نیز دارد که از جمله آنها می‌توان به پرورش و شکل دادن به عضلات ماهیچه‌ های بدن اشاره نمود شما به وسیله این دستگاه ورزشی می توانید ماهیچه های قوی داشته باشید و به شکل گیری آن کمک نمایید.

راز من از دویدن روی تردمیل تا ثروتمند شدن

تردمیل خانگی

تردمیل از جمله تجهیزات ورزشی می باشد. درست است که خرید بهترین نوع آن قیمت زیادی می طلبد اما اگر هدف خود را از داشتن تردمیل مشخص کنید خرید تردمیل خانگی حرفه ای ارزان دست دوم می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. در زمان خرید تردمیل دست دوم با رعایت نکاتی که به آن اشاره می کنیم می توانید از انتخاب خوبی بهره مند شوید نکته اول اینکه در زمان تهیه جنس کار کرده سعی کنید.

جدیدترین مدل آن را انتخاب کنید و همچنین از یک فرد متخصص بخواهید قطعات آن مانند سلامت موتور، تسمه و همچنین اندازه سرعت آن و ویژگیهای ایمنی دستگاه را مورد بررسی قرار دهد. سال تولید و مدت استفاده از آن نیز بسیار مهم است و همچنین شرایط نگهداری آن از جمله موارد مهمی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. در زمان تهیه تهیه تردمیل اول از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید این دستگاه خود برنامه های از پیش تعیین شده دارد این برنامه ها به صورت استاندارد می باشد که شما با استفاده از آن می توانید اهداف ورزشی خود را دنبال کنید.

راز من از دویدن روی تردمیل تا ثروتمند شدن