چشم انداز شغلی خود را پر از پول دیدم

تشک مسافرتی دونفره

اگر قصد فعالیت در حوزه خرید و فروش عمده تشک مسافرتی دونفره دارید، باید از قیمت این محصولات از سوی کارخانجات تولیدی به صورت مداوم و مستمر آگاه شوید.

با توجه به گسترش فعالیت فروشگاه های کالای خواب و افزایش رقابت در این زمینه، خریداران و فروشندگان باید لیست قیمت تشک مسافرتی را از نمایندگان فروش تهیه کنند.

برای دستیابی به این هدف و به منظور تامین جدیدترین مدل های تشک دونفره مسافرتی با قیمت تولیدی و رقابتی، نمایندگان پخش آنلاین این مجموعه آماده تامین این محصول در سطح کلان و صادراتی برای مشتریان هستند.

چشم انداز شغلی خود را پر از پول دیدم

تشک مسافرتی رویال

کالا های خواب جزء پر خرید و فروش ترین تشک مسافرتی رویال در بازار هستند که با قیمت های مختلف عرضه می شوند و مشتری بر اساس سلیقه و نیاز خود محصول مورد نظر را انتخاب می کند.

برای خرید محصولات رویال دیگر دغدغه کیفیت تشک را ندارید زیرا تنها نام رویال تضمین کننده کیفیت بالای آن است و قیمت آن نیز با توجه عوامل تاثیر گذار بر بازار تغییر می کند و دچار نوسان می شود.

مجموعه ما با سابقه درخشان در عرصه تولید تشک های مسافرتی با کیفیت به شما این اطمینال را می دهد که بهترین محصول را انتخاب خواهید کرد و برای سفارش محصول مد نظر با همکاران ارتباط برقرار نماید.

چشم انداز شغلی خود را پر از پول دیدم

تشک مسافرتی قابل شستشو

قیمت تشک مسافرتی قابل شستشو تابعی از جنس پارچه و الیاف داخلی، زیپ و نوار دوزی و ابعاد و سایز تشک است.

تشک دو نفره به دلیل به کار بردن الیاف بیشتر در دوخت آن قیمت بالاتری دارد و به علاوه استفاده از لایه رویی با کیفیت تر قیمت تشک را بالاتر می برد.

قیمت تشک مسافرتی قابل شستشو در بازار امروز بین 80 هزار تومان تا 500 هزار تومان است.

برای خرید این محصول می توانید به سایت ما مراجعه و از طریق تماس با شماره های موجود در همین سایت، محصولی با کیفیت و بادوام خریداری کنید.

چشم انداز شغلی خود را پر از پول دیدم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا