همه چیز از یک کلاسور شروع شد

کلاسور دخترانه دانشجویی

از مشخصات کلاسور دخترانه دانشجویی می توان به زیبایی و تنوع بالای این کلاسور ها نسبت به نمونه های دیگر آن، با توجه به حساسیت دختران اشاره کرد همچنین این کلاسور ها از پخش شدن و بی نظمی کاغذ ها و جزوات دانشجویی جلوگیری می کند یکی از ویژگی های یک کلاسور خوب می توان به تعداد حلقه های که در وسط کلاسور موجود می باشد اشاره کرد.

جنس کلاسور در طول عمر جزوات دانشجویی بسیار تأثیر می گذارد، اگر جزوه درسی برای شما مهم باشد بهتر است از کلاسور دخترانه دانشجویی با کیفیت بالا استفاده کنید زمان خرید کلاسور دخترانه دانشجویی اول به نیاز تان برای استفاده از کلاسور توجه کنید، و سپس به انتخاب نوع مناسب کلاسور برای برطرف کردن اون نیاز توجه کنید.

همه چیز از یک کلاسور شروع شد

کلاسور ارزان

در بازار فروش قیمت کلاسور ارزان با توجه به اندازه آن و همچنین نوع طرح روی جلد آن مشخص می شود کلاسور به هر اندازه کلفت تر و ظاهری زیباتر داشته باشد قیمت آن برای عرضه بیشتر است اما در کل قیمت این محصولات حدودا از 40 الی 200 هزار تومان بر اساس تعداد برگه و جنس آن متفاوت است.

یک سری از مدل های کلاسور به دلیل خوش دست بودن و یک سری به دلیل مارک بودن گران تر در بازار به فروش می رسند اگر می خواهید از قیمت انواع مدل های کلاسور در همه رنج های قیمتی اطلاع پیدا کنید با کارشناس فروش در تماس باشید مشاوره های مدیران فروش می تواند در انتخاب کلاسور باکیفیت به شما کمک فراوانی نماید.

همه چیز از یک کلاسور شروع شد

کلاسور دخترانه شیک

مشخصات کلاسور دخترانه شیک تنها از نظر ظاهری با کلاسور های پسرانه اسپورت اداری و… فرق دارد به طور کلی کلاسور تشکیل شده از یک پوشه با دو رویه ی مقوایی نسبتا سخت و حلقه های فلزی متصل به هم که امکان نگه داری کاغذ با سایز های متفاوت را دارد.

در انواع کلاسور دخترانه شیک ویژگی های به خصوصی تعبیه می شود که به جذابیت آن کالا می افزاید برای مثال درج تقویم یا اضافه کردن چند طلق رنگی برای جدا کردن محتوا های خاص از هم دیگر اما جدا از بحث ظاهر یک کلاسور باید از نظر فنی هم تایید شود و عمر خوبی داشته باشد تا بتواند از محتوای خوب به خوبی نگه داری کند جنس کاغذی که عموما همراه با کلاسور ارائه می دهند یا دوام رویه ی مقوایی آن از جمله این نکات هستند.

همه چیز از یک کلاسور شروع شد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا