استفاده از فرصت طلایی ثروت را به من هدیه داد

پسته خندان نمکی

در حال حاضر کشورهای زیادی هستند که خواهان خرید پسته خندان نمکی تولید شده در ایران هستند که از جمله می توان به کشورهای اروپایی و کشورهای حاشیه خلیج فارس اشاره کرد.

برای همین می توانید با خرید عمده پسته و فروش آن در داخل کشور یا صادرات به کشورهای خارجی سود نسبتا سرشاری را به دست آورید.

البته کشورهایی مانند آمریکا نیز به عنوان بزرگ ترین رقبای ایران در دنیا در حال ربودن تاج طلای سبز ایرانی هستند.

برای همین کسب رتبه برتر صادرات پسته در دنیا کار ساده ای نیست.

آیا می دانید بازار صادرات پسته ایران و حجم تولید سالانه پسته در کشور در حدود 200 هزار تن یا 200 میلیون کیلوگرم است و صادرات پسته چه سودی برای کشور ما دارد.

استفاده از فرصت طلایی ثروت را به من هدیه داد

باقلوای پسته خندان

برای تزیین کردن کیک یا شیرینی و دسر از پودر پسته در جهت تولید باقلوای پسته خندان استفاده می کنند پودر پسته سبز دارای خواص زیادی است که اصلی ترین خاصیت آن چاق کنندگی طبیعی می باشد.

شما می توانید با مصرف آن اشتهای خود را افزایش دهید که این موضوع برای کودکان اهمیت بسیار زیادی دارد شما می توانید پسته را به همراه عسل و یا شیره‌ های طبیعی از جمله شیره انگور و یا شیره خرما مصرف نمایید.

اگر پودر پسته سبز به صورت متعادل و بدون شیرین کننده مصرف شود باعث چاقی در افراد می شود.

پودر پسته سبز حاوی مقادیر زیادی آهن است که به عنوان عناصر بسیار ضروری برای مغز و استخوان می باشد و به این صورت باعث تولید سلولهای خونی خواهد شد.

استفاده از فرصت طلایی ثروت را به من هدیه داد

شرکت پسته خندان کرمان

پسته دارای مقادیر زیادی منگنز است که می‌ تواند در ایجاد آرامش اعصاب نقش بسیار مهمی داشته باشد کسانی که در طی روز دچار استرس و افسردگی می‌ شوند می‌توانند برای رهایی یافتن از استرس از آن استفاده نمایند.

امروزه شرکت پسته خندان کرمان ابن محصول را به کارخانه ‌های تولید کننده کیک و شیرینی می دهد و آنها به میزان زیادی از آن را در کیک و شیرینی استفاده می کنند.

در برخی از شهر‌های ایران پودر پسته سبز تهیه می شود که می توانیم به یزد و رفسنجان اشاره داشته باشیم معمولاً فروش پودر پسته سبز به صورت عمده و یا خرده انجام می گیرد.

اما اگر شما بتوانید آن‌ها را به صورت عمده تهیه نمایید که در این صورت قیمت آنها بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

استفاده از فرصت طلایی ثروت را به من هدیه داد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا