ریزش‌ قیمت طلا و سکه در معاملات امروز بازار

به‌روزترین‌ها– دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر قیمت با نرخ ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۵۲۷ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۴۹۶ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۳۱ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۷ هزار و ۳۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۸۸ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۲ هزار و ۶۵۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک هفته گذشته افزایشی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار با افزایش مواجه شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم‌‌ با کاهش ۵۸۵ هزار تومانی به نرخ ۲۸ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افت حدود ۲ میلیون تومانی به قیمت ۳۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد و حباب آن کاهش یافت.

امروز حباب سکه امامی ۶ میلیون و ۷۹۱ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۸۷ هزار تومان شد.

نیم سکه در بازار با افت ۲۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۸ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۲ میلیون و ۶۶۲ هزار تومان در هر گرم قیمت‌گذاری شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۱ میلیون و ۵۰۹ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۱ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، ۲۰۴۹ دلار است.

امروز بانک مرکزی خبر از ضرب سکه با طرح جدید و بدون تاریخ داده بود، علاوه بر این، عرضه شمش طلا از روز چهارشنبه در مرکز مبادله نیز راه‌اندازی ‌خواهد شد، همین مسئله نیز در نهایت منجر به کاهش قیمت طلا و سکه در بازار شده است.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا