لازانیا گوشت چرخ کرده زر ماکارون

لازانیا گوشت چرخ کرده زر ماکارون

یکی از غذا های ایتالیایی بسیار پر طرفدار در بین ما ایرانی ها لازانیا است که می توان آن را با گوشت چرخ کرده، مرغ و حتی ساده درست کرد.

این غذای چند لایه دارای خمیر مخصوصی است که برای این غذا در نظر گرفته شده است، افراد با روش های متفاوتی این غذا را آماده می کنند که در همه دستور های پخت خمیر لازانیا سس پنیر آن ثابت است و تنها مواد میانی این محصول است که تغییر می کند برای آشنایی با دستورهای تهیه ایده آل می توانید به سایت مجموعه آراد برندینگ مراجعه نموده و آنها را مطالعه نمایید.

خمیر لازانیا همانند اسپاگتی و ماکارانی یک نوع از پاستا ها است که شامل انواع متنوعی از مواد معدنی، ویتامین های متفاوت  و پروتئین است.

استفاده زیاد از انواع پاستا ها در ایتالیا سبب شده است مردم این کشور به میزان خیلی کمتری مبتلا به انواع مریضی های قلبی بشوند.

کودکان زیادی هستند که در برابر خوردن تخمه مرغ مقاومت می کنند از آن جایی که استفاده از این محصول برای کودکان نیاز است بهتر است استفاده از پاستا را در برنامه غذایی این کودکان قرار دهیم تا ویتامین های مورد نیاز به بدنشان برسد.

ورزشکارانی که می خواهند شامی سبک استفاده کنند که سرعت هضم بالایی داشته باشد، پیشنهاد می کنیم حتما در وعده شام از پاستا به روش های متفاوت استفاده کنند.

لازانیا گوشت چرخ کرده

یکی از خوش مزه ترین و پر طرفدار ترین نوع های لازانیا طبخ این غذا با گوشت چرخ کرده است که طعم خیلی خوبی به این غذا می دهد.

لازانیا گوشت چرخ کرده زر ماکارون

در این قسمت از مقاله برای شما طرز تهیه لازانیا گوشت چرخ کرده را توضیح می دهیم با ما همراه باشید.

برای شروع شما باید مواد میانی لایه های لازانیا را آماده کنید: پیاز را خرد شده را با میزان کمی روغن تفت دهید تا به خوبی سبک شود.

در مرحله زمان اضافه کردن گوشت چرخ کرده به پیاز ها همراه با ادویه های مورد نظرتان است، این ترکیب را تفت دهید تا رنگ گوشت تغییر کند بعد فلفل دلمه ای های رنگی را اضافه کنید.

با اضافه کردن قارچ های ورق شده به همراه آب لیمو ترش مواد میانی لازانیا تقریبا آماده است و شما باید صبر کنید تا قارچ ها به خوبی سرخ شوند.

همه موادی که را که برای بین لازانیا ها آماده کرده بودید به یک سمت تابه بفرستید و در قسمتی که خالی است مقداری رب گوجه را تفت دهید تا طعم خامی در غذا نذاشته باشد، بعد از کمی تفت خوردن رب آن را با مواد دیگر ترکیب کنید.

فر و یا ماکروفر را روشن کنید و دمای آن را بر روی 180 درجه قرار دهید. ورق های لازانیا را داخل آب ولرم قرار دهید تا کمی نرم شوند.

 در این مرحله یک لایه از ورق های لازانیا را داخل ظرفی که برای پخت غذا در نظر گرفته اید قرا دهید و بر روی آن از موادی که آماده کرده اید بریزید روی این مواد مجدد ورق لازانیا بگذارید این کار را ادامه دهید تا زمانی که مواد میانی و یا خمیر های لازانیای شما به اتمام برسد بعد از ریختن مواد میانی به صورت دلخواه می توانید از پنیر پیتزا و ادویه های مورد نظرتان استفاده کنید.

در مرحله آخر پنیز پیتزا را بر روی لازه آخر بریزید به همراه آویشن و آن را داخل فری که از قبل گردم کرده اید قرا دهید.مدت زمانی که برای درست شدن این غذا صرف می شود حدودا 30 دقیقه است.

قیمت لازانیا زر ماکارون

یکی از محبوب ترین غذا که طرفداران زیادی هم دارد لازانیا است که شرکت های زیادی هستند مانند زر ماکاران این محصول را با بسته بندی 500 گرمی و در اندازه های کوچک تر و بزرگ تری تولید می کنند.

لازانیا گوشت چرخ کرده زر ماکارون

از آنجایی که ارزش غذایی و قیمت لازانیا زر ماکارون بالا است مصرف آن به صورت مداوم توصیه نمی شود و برای خرید نیز حتما از مراکز معتبری اقدام به خرید کنید.

اگر فرصت کمی را برای پخت غذا دارید، می توانید از لازانیا نیمه آماده استفاده کنید. برند زر ماکرون یکی از شرکت های معروف در این زمینه بوده که لازانیا نیمه آماده را تولید می کند. بسته بندی( 300 500 gr )می تواند گزینه بسیار مناسبی برای 4 الی 5 نفر باشد. اگر خانواه پر جمعیتی هستید، حتما اندازه های بزرگ تر آن را خریداری کنید تا با خیال آسوده تری پخت را انجام دهید.

استفاده از لازانیا نیمه آماده برای کسانی که می خواهند در محیطی که فرصت درست کردن غذا در آنجا بسیار محدود است می تواند کار ساز باشد. از این رو که برای پختن آن زمان زیادی را نیاز ندارند و به راحتی و در زمان کمتری می توانند آن را آماده کنند.