فید

تلخی روزهای بی پولی را با کفش ایمنی جبران کردم و ثروتمند شدم

کفش ایمنی نگهبان

تولید انواع کفش ایمنی نگهبان باید بر اساس برخی مشخصات فنی انجام شود به طور مثال در بخش های رویه، کفی، زیره و سرپنجه ها و غیره باید تمام موارد چک شود. مسئولان مجموعه تولید کفش ایمنی نگهبان تلاش می کنند تا در طراحی کفش ایمنی تمام نکات و استاندارد های روز دنیا را به طور کامل اجرا کنند تا نتیجه نهایی محصولی با کیفیت و عالی باشد.

کفش ایمنی نگهبان برای جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی در زمان کار مانند سقوط اجسام سنگین، برق گرفتگی و غیره استفاده می کنند. با استفاده از کفش های ایمنی نگهبان از ایمنی کامل در زمان کار برخوردار خواهید بود و در عین حال این کفش ها بسیار راحت هستند.

تلخی روزهای بی پولی را با کفش ایمنی جبران کردم و ثروتمند شدم

کفش ایمنی نسوز

اصولا امروزه افرادی که با آتش سر و کار دارند و شغل آنها در رابطه با حرارت و گرما می باشد حتماً باید از کفش ایمنی نسوز استفاده کنند که نسبت به آتش محافظت کامل کند. عامل دیگری که باعث می شود این محصولات امروز پر کاربرد باشند بسیار زیاد است که آنها کارایی مهمی را به همراه دارند جنس روی این محصول یکی از عوامل مهم می باشد.

تولید کننده برای این که بهترین کفش های بسیار خوب را به تولید برساند از متریال بسیار مناسب برای به تولید رساندن محصول استفاده نموده است.

مواد مورد نیاز برای تولید این محصول کاملا درجه یک می باشند و در کنار آن از مقاومت بسیار زیادی برخوردار هستند مواد قسمت رویه آن از چرمهای درجه یک می باشند که امکان سوختن در آنها بسیار ناچیز می باشد.

تلخی روزهای بی پولی را با کفش ایمنی جبران کردم و ثروتمند شدم

کفش ایمنی ضد اسید

کفش های ایمنی با جنس پلاستیک از ایجاد صدمه های شیمیایی جلوگیری می کنند و کفش های ایمنی که زیره ی فلزی دارند بسیار مقاوم هستند. کفش ایمنی ضد اسید با کفی مخصوص از همه قسمت های پا مانند کف و قوزک پا در هنگام دویدن سریع محافظت می کند.

کفش های ایمنی پنجه فولادی کفش هایی هستند که در اثر افتادن هر گونه جسم سنگین بر روی پا ضربه را مهار می کنند و نمی گذارند فشاری به پا وارد شود و از پا در برابر هر حادثه ای مراقبت می کنند.

تلخی روزهای بی پولی را با کفش ایمنی جبران کردم و ثروتمند شدم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا