فید

اشتیاقی که داشتم مرا ثروتمند کرد

پای مرغ صادراتی همانطور که می دانید پای مرغ صادراتی از بهترین کیفیت برخوردار می باشد و تولید کننده در مرغوب ترین بسته بندی ها این محصولات را عرضه می دارد.

قسمت های مختلف بدن مرغ را وقتی مورد بررسی قرار می دهیم متوجه می شویم که قسمت های مختلف آن قابلیت استفاده دارند.

اما برخی افراد بر این باور هستند که پای مرغ کارایی ندارد و نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد، باید گفت که این باور غلط است.

پای مرغ در نمونه های صادراتی در بازار موجود است، پای مرغ یکی از قسمت های باخاصیت مرغ است که در بازار می توان آن را در نمونه های مختلفی تهیه کرد.

پای مرغ را به اشکال مختلفی می توان استفاده کرد که در سوپ مورد استفاده قرار می گیرد که طعم بسیار عالی را ایجاد می کند، برخی نیز پای مرغ را سرخ می نمایند.

اشتیاقی که داشتم مرا ثروتمند کرد

پای مرغ کیلویی

پای مرغ کیلویی جهت افزایش قدرت مفصل مورد استفاده قرار می‌گیرد به طوری که پای مرغ را می توان سرشار از کلسیم کلاژن و غیره دانست که برای تقویت غضروف ها بسیار مناسب است.

پای مرغ سرشار است روی و زینک بوده که به حفظ تعادل هورمون ها در سطح بدن کمک می کند.

توصیه بیشتر پزشکان برای مصرف پای مرغ جهت بهبودی درد پا می باشد به طوری که پای مرغ سرشار از کلسیم است و درد پا را درمان می کند.

مواد معدنی که در پای مرغ وجود دارد به تسریع زخم ها کمک بسیاری می‌کند.

برای اینکه بخواهید منیزیم، کلسیم و مس مورد نیاز بدن خود را تامین کنید از پای مرغ استفاده کنید که به بهبود سیستم ایمنی بدن هم کمک می کند.

اشتیاقی که داشتم مرا ثروتمند کرد

پای مرغ مشهد

پای مرغ مشهد با بهترین کیفیت و تازه ترین کشتار روز بصورت وکیوم و بهداشتی در دسترس عموم قرار گرفته  و با گران شدن صعودی قیمت گوشت مرغ و گوشت در بازار و عدم توانایی مردم برای خرید این اقلام بهترین گزینه پای مرغ مشهد با خواص گوناگون بهترین جایگزین خواهد بود.

پای مرغ از جمله محصولات غذایی است که در ایران استقبال چندانی نداشته است اما باید توجه داشت پای مرغ منبع سرشار کلاژن را شامل می شودکه بر سلامت بدن و مخصوصا پوست تاثیر بسزایی دارد.

برای بدست آوردن این منبع کلاژن به تهیه عصاره پای مرغ بهتر و راحت تر قابل مصرف و استفاده میباشد.

پای مرغ غیر از کلاژن فراوان دارای انواع ویتامینهای ب ۱2 و آ و ای وتیامین، نیاسین فولات کلسیم آهن پتاسیم و فسفر می باشد.

قابل تامل می باشد غیر از کلاژنی که در پای مرغ موجود است هیالورونیک اسید و کندرویتین سولفات موجود در پای مرغ باعث سلامت و زیبایی بسیاری در پوست می شود و حتی آهن و سایر املاحی در پای مرغ در درمان کم خونی نقش بسزایی دارد.

اشتیاقی که داشتم مرا ثروتمند کرد

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا