درخواست خرید بدون ضابطه خودرو برای مدیران وزارت صمت و مسئولان

به‌روزترین‌ها– چندی پیش برای اولین بار این رسانه اعلام کرد که مدیران ارشد ایران خودرو در صف خرید بدون ضابطه هایما ۸S با قیمت مصوب کارخانه ای قرار گرفته اند. رسانه ای شدن چنین اتفاقی در شرایط فعلی بازار و روندهای عرضه خودرو، سبب شد تا مدیرعامل سابق ایران خودرو از سمت خود خداحافظی کند. حال شنیده ها حاکی از آن است که نه تنها مدیران ارشد ایران خودرو خواستار خرید بدون نوبت خودرو بوده اند، بلکه تعدادی از مدیران و کارکنان وزارت صمت هم در هفته های گذشته درخواست خرید خودرو را به این شکل داشته اند.

در یکی از مواردی که رخ داده و به اطلاع خبرنگار اسب بخار رسیده است، دقیقاً پس از ارسال درخواست توقف فروش خودرو به یکی از خودروسازان برخی مدیران ارشد وزارت صمت با نمایندگان همان خودروساز تماس گرفته اند و خواسته اند تا بدون توجه به بخشنامه وزارت صمت، بدون نوبت و با قیمت مصوب خودرو به آن تحویل دهند. جالب است که این مدیران وزارت صمت خودروهایی با حاشیه سود نزدیک به یک میلیارد تومان را انتخاب کرده اند.

در موردی دیگر، یکی از نمایندگی های یک شرکت خودروساز خصوصی به خبرنگار اسب بخار گفته است که یکی از مسئولیت های آن ها تحویل خودروهای فروش VIP و بدون نوبت به شخصیت های سیاسی و مربوط به وزارت صمت است. این شخصیت ها مستندات را به واسطه در اختیار خودروسازان قرار می دهند و خودروهایی که مردم باید از بورس کالا، قرعه کشی و یا طرح های پیچیده خریداری کنند را بدون نوبت تحویل می گیرند.

اما عجیب ترین اتفاق گزارش شده همچنان در حال بررسی اولیه توسط خبرنگاران اسب بخار و پس از قطعی شدن و دسترسی به منابع موثق، شرح ماجرا به مخاطبان اعلام می شود.

 منبع: اسب بخار

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا