فید

آغاز به کار کانال اختصاصی دانشگاه تهران در «لنز»

به‌روزترین‌ها– به گزارش «به‌روزترین‌ها» به نقل از روابط عمومی ایرانسل، شبکه تلویزیون اینترنتی دانشگاه تهران که با هدف اجتماعی کردن علم و حضور دانشگاه در حل مسأله‌های جامعه با به‌کارگیری ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استادان، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان ایجاد شده است، رسانه‌ای مستقل با تولیدات ویدیویی ارزنده، در حوزه دانشگاهی محسوب می‌شود. این شبکه طی همکاری با تلویزیون اینترنتی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، محتواهای خود را از طریق کانال دانشگاه تهران، برای مخاطبان لنز پخش می‌کند.

راه‌اندازی این کانال تلویزیون اینترنتی دانشگاه تهران در لنز، یکی از مفاد تفاهم‌نامه‌ای است که ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ طی مراسمی با حضور دکتر محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل امضا شد.

«شبکه تلویزیون اینترنتی دانشگاه تهران» مأموریت دارد تا نسبت به راهبری، ساماندهی و فراهم‌آوری منابع  به منظور انتشار برنامه‌های تلویزیونی مناسب با رویکردها و قالب‌های گوناگون در کانال‌های توزیع مناسب از جمله اینترنت و فضای مجازی، برای پیوند جامعه علمی با فرهیختگان جامعه هدف در چارچوب خط مشی و راهبردهای کلان دانشگاه تهران اقدام کند و بر همین اساس، با تلویزیون اینترنتی لنز همکاری می‌کند.

علاقه‌مندان برای دسترسی به محتواهای شبکه دانشگاه تهران در تلویزیون اینترنتی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، می‌توانند به نشانی https://b2n.ir/t73058 مراجعه کنند.

اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت‌ نسل پنج در ایران است که کاربران می‌توانند آن را بدون هزینه دانلود کنند و هر لحظه و هر کجا، به مجموعه‌ای از جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی (دوبله و با زیرنویس فارسی)، برنامه‌های زنده تلویزیونی، پخش مستقیم مسابقه‌های ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه سه و…) پخش زنده انواع رویداد (شامل رویدادهای علمی، آموزشی، انگیزشی) و…، به عنوان پلتفرم پخش محتوا و زیرساخت توزیع محتوا، روی گوشی تلفن همراه یا در منزل روی تلویزیون دسترسی داشته باشند.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا