رشد ۱۳۲ هزار واحدی بورس

رشد ۱۳۲ هزار واحدی بورس

شاخص کل بورس در هفته گذشته رشد خوبی کسب کرد اما در آخر هفته با اصلاح مواجه شد.

به‌روزترین‌ها– بورس در هفته‌ای که گذشت توانست به یک باره در دو روز متوالی جهش خیره کننده‌ای را داشته باشد و در روز چهارشنبه در آخرین روز معاملاتی با اصلاح اندک مواجه شود، شاخص در این هفته بازده خوبی داشته و رشد ۱۳۲ هزار واحدی را ثبت کند.

در معاملات روز یکشنبه شاخص کل با اصلاح کمی مواجه شد اما در معاملات روز دوشنبه با سیگنال مثبت ایجاد بازار مبادله ارز و طلا وضعیت به سمت تقاضای بیشتر پیش رفته و شاخص کل با یک جهش بیش از ۵۰ هزار واحدی همراه شد.

معاملات روز سه شنبه

شاخص کل بورس در معاملات سه شنبه مانند معاملات روز دوشنبه با رشد بسیار پرقدرت ۴ درصدی همراه بوده و با رشد ۶۵۱۵۴ واحدی به جایگاه یک میلیون و ۶۵۹ هزار و ۴۱۶ واحد رسید.

تعداد نمادهای مثبت ۳۰۳، نمادهای صف خرید ۱۰۵، نمادهای صف فروش ۳۸ و نمادهای منفی ۱۷۳ بود. ارزش معاملات خرد در امروز امیدوار کننده بوده و به بالای ۱۰ همت رسیده و در عدد ۱۰,۹۲۶ میلیارد تومان تثبیت شد.

معاملات روز چهارشنبه

معاملات روز چهارشنبه با توجه به اینکه شاخص کل اصلاح ۲۸۲۲ واحدی را تجربه کرد، اما ارزش معاملات خرد همچنان بالای ۷ همت بوده و ۱۷۸ نماد مثبت و ۸۷ نماد صف خرید بودند اما منفی‌های چهارشنبه نیز قابل توجه بود، روز چهارشنبه اگر شاخص کل صعودی شده بود مقاومت یک میلیون و ۶۹۵ هزار واحد به سمت بالا شکسته می‌شد.

بورس در هفته پیش رو

بورس در هفته پیش رو می‌تواند ابتدا با نوسان منفی کار خود را آغاز کرده و سپس برای فتح قله یک میلیون و ۶۹۵ هزار واحد حرکت کند، اگر بازار مبادله ارز و طلا با همین دست فرمان به کار خود ادامه داده و بتواند مدیریت ارز را به نام خود ثبت کند باید منتظر مرحله بعدی صعود باشیم. زیرا عرضه ارز بسیاری از شرکت‌های بزرگ بورسی در بازار مبادله انجام شده و می‌تواند سوددهی آنان را افزایش دهد.