جایزه نوآوری برتر ایرانی برای «یلونام» ایرانسل

به گزارش « به روزترین‌ها» به نقل از روابط عمومی ایرانسل، مراسم اختتامیه هشتمین جایزه نوآوری برتر ایرانی، عصر دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲، با حضور دکتر محمد صادق خیاطیان معاون رئیس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر سید محمد موسوی معاون صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت، دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه صنعتی شریف، دکتر علی ملکی رئیس مرکز برنامه‌ریزی راهبردی دانشگاه صنعتی شریف، سازمان‌ها و گروه‌های نوآور، در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف، برگزار و از برگزیدگان هشتمین جایزه نوآوری برتر ایرانی، تقدیر شد.

در این مراسم، لوح زرین و گواهینامه «نوآوری محصول برتر ایرانی» در سال ۱۴۰۲، به محصول یلونام ایرانسل که اولین سامانه یکپارچه  ارائه خدمات احراز هویت و امضای دیجیتال است، تعلق گرفت. با استفاده از این سامانه، نیاز به طی فرآیندهای جداگانه ثبت‌نام و احراز هویت در پلتفرم‌های مختلف و مراجعه حضوری برای احراز هویت، برطرف شده و ارائه‌دهندگان خدمات دیجیتال می‌توانند تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان خود رقم زده و در توسعه نرم‌افزار و سخت‌افزار مورد نیاز، صرفه‌جویی کنند. همچنین یلونام، با کمک مجموعه‌ ویژگی‌های منحصربه‌فرد هر کاربر، با استفاده از هوش مصنوعی، امکان ثبت‌نام، احراز هویت امن، مدیریت حساب‌های کاربری و دریافت گواهی معتبر امضای دیجیتال را برای تمامی افراد و کسب‌وکارها، با بالاترین سطح امنیتی و به صورت آنلاین، فراهم می‌کند.

جایزه نوآوری برتر ایرانی برای «یلونام» ایرانسل

جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، با هدف شناسایی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی و ارائه محصولات و خدمات جدید به مصرف کنندگان، به همت مرکز نوآوری شریف برگزار می‌شود. از دیگر اهداف این جشنواره، شناسایی، انتخاب ، ممیزی و احراز برترین ایده‌های نوآورانه شرکت‌های بزرگ ایرانی در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرآیند و نوآوری در کسب و کار است که ایرانسل با محصول یلونام، لوح زرین و گواهینامه «نوآوری محصول برتر ایرانی» در سال ۱۴۰۲ را به دست آورد.

در جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی در سال ۱۴۰۲، محصولات بیش از ۱۳۰ شرکت بزرگ در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، صنایع غذایی، ماشین آلات و تجهیزات، صنایع معدنی، مواد شیمیایی، فولاد، بانک، بورس و بیمه، خودروسازی و… توسط کمیته ارزیابی (مبتنی بر مدل مرجع نوآوری ایرانی) مورد بررسی قرار گرفته و محصول یلونام ایرانسل، به عنوان تنها محصول نوآور برتر ایرانی در حوزه ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا