فید

آمریکایی ها روزی4 تا 5 ساعت را صرف استفاده از گوشی می کنند

مجله آنلاین موبنا – نتایج بررسی که در مورد میزان استفاده مردم آمریکا از تلفن همراه توسط موسسه Provision Living در سنت لوئیز این کشور صورت گرفته، حاکی است آمریکایی ها به طور متوسط 4 تا 5 ساعت را در روز صرف استفاده از تلفن های همراه خود می کنند.
البته این رقم در میان افراد زیر 40 سال بیشتر بوده و به 5.7 ساعت در روز می رسد. افراد بالای 65 سال در آمریکا به طور متوسط هر روز 5 ساعت را صرف استفاده از گوشی های خود می کنند.
13 درصد از افراد زیر 40 سال و 5 درصد از افراد بالای 65 سال شرکت کننده در این تحقیق گفته اند روزی 12 ساعت را صرف استفاده از تلفن های همراه خود کرده اند.
از کل زمان 5.4 ساعتی استفاده از گوشی توسط آمریکایی ها، 64.5 دقیقه صرف استفاده از فیس بوک و 48 دقیقه صرف استفاده از اینستگرام می شود. آمریکایی های جوان تر هم بیشتر از افراد مسن به ارسال پیامک های متنی علاقه دارند و این رقم در مورد هر یک از این دو گروه سنی به طور متوسط به 48 و 30 دقیقه می رسد.
در مقابل مسن ترها بیشتر به ایمیل زدن علاقه دارند و مقدار زمانی که آنها صرف ایمیل زدن می کنند 43 دقیقه است. این رقم در مورد جوان تر 33 دقیقه است.

 منبع: فارس 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا