خودرو

فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو

به‌روزترین‌ها– دومین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در سامانه یكپارچه تخصیص خودرو با موعد تحویل سه ماهه و از طریق قرعه کشی به مدت 3 روز از روز شنبه 25 تیرماه جاری انجام می شود.

جدول فروش به شرح زیر است:

فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو/ از 206 تا تارا اتوماتیک (+جدول و جزئیات)

مرحله اول: متقاضی با مراجعه به سامانه sale.iranecar.com نسبت به انتخاب شركت خودروساز و خودروی مورد نظر خود اقدام می نماید.

مرحله دوم: پس از انتخاب روش ثبت نام(فروش فوق العاده یا پیش فروش عادی)، متقاضی به مرحله ثبت اطلاعات هویتی هدایت شده تا نسبت به ایجاد/ویرایش پروفایل اقدام نماید.


نكته:متقاضیان می توانند قبل از انتخاب خودرو و روش ثبت نام نیز نسبت به ایجاد پروفایل در سایت مذكور اقدام نمایند.

مرحله سوم: در پایان فرآیند ثبت نام، به فرد متقاضی كد پیگیری اختصاص داده می شود.

مرحله چهارم: مراسم قرعه كشی پس از پایان مهلت ثبت نام و با حضور مراجع نظارتی برگزار می گردد.

مرحله پنجم: فهرست منتخبین ثبت نام پس از قرعه کشی از طریق سامانه یكپارچه تخصیص خودرو به نشانی sale.iranecar.com اعلام می گردد و متقاضی می بایست با مراجعه به سامانه مذكور، از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب در قرعه كشی) مطلع گردد.

مرحله ششم: فرد انتخاب شده، میبایست ظرف مهلت 3 روز وجه كامل خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس: esale.ikco.ir واریز نمایند. در صورت عدم واریز وجه، ثبت نام متقاضی كان لم یكن تلقی میگردد.

نكته1: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز خریدار(شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه)در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی كان لم یكن تلقی می شود و وجه مشتری حداكثر ظرف مدت 20 روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد میگردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شركت نخواهد بود.

نكته2: متقاضیانی كه فاقد هر یك از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه ( مثلا دارا بودن پلاك فعال انتظامی نصب شده بر روی خودروهای سواری با كاربری شخصی) یا فاقدگواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر(عدم انقضای تاریخ اعتبار) و … باشند، در صورت اقدام به ثبت نام، ضمن كان لم یكن تلقی شدن ثبت نام ایشان، به مدت 3 سال از ثبت نام در تمامی طرح های فروش آتی محصولات شركت ایران خودرو محروم خواهند شد.پ

نكته3: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو، سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.


شرایط عمومی:

1. به هر كد ملی فقط یك دستگاه خودرو تعلق می گیرد.
2. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) ازشركت های ایران خودرو و سایر خودروسازان 48 ماه می باشد.
3.ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاك انتظامی فعال (نصب برروی خودروهای سواری با كاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی می باشد.
4.انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه كشی به اشخاص ثالث( حتی به صورت وكالتی )ممنوع می باشد.
5.متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، لازم است از كارت های بانكی به نام خود استفاده نماید.
6.شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.
7.ثبت نام برای متقاضیان حقوقی میسر نخواهد بود.
8.فرد انتخاب شده، می بایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب كد نمایندگی مطابق با استان محل سكونت (آدرس و كدپستی) اقدام نماید.
9.گارانتی خودرو پس از5 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی كاركرد حداقل 1000 كیلومتری خودرو نیز الزامی است.
10.امكان صلح در قرارداد وجود ندارد.
11.خودروی قابل ارائه ازطریق این بخشنامه، از آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده وحاكم بر كشور درزمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود.
12.صحت تمام اطلاعات درج شده خصوصا ً كد ملی، آدرس و كدپستی بر عهده متقاضی می باشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده تمام تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا