خودرو

کارگران ارزشمندترین سرمایه سایپا هستند

مجله آنلاین موبنا – متن پیام سیدجواد سلیمانی به‌شرح زیر است:
بی‌تردید پیشرفت‌های حاصل در زندگی ما، مرهون تلاش و کوشش انسانی، درکنار رشد و پویایی فکر و اندیشه‌ورزی است و هر جامعه‌ای که از این دو ویژگی بهره‌مند باشد، می‌تواند پله‌های ترقی و توسعه را بپیماید.
در این میان، کارگران به‌عنوان بازوان توانای هر جامعه‌ای در مسیر رشد و تعالی به‌حساب می‌آیند و شکوفایی در همه حوزه‌ها به‌ویژه حوزه صنعت، اقتصاد و تولید ملی، به تلاش آنان وابسته است.
ایران عزیز ما با تکیه بر ظرفیت‌های عظیم نیروی انسانی به‌ویژه کارگران فعال در بخش تولید، توانسته خود را در میان کشورهای صنعتی و صاحب فکر و اندیشه در دنیا، مطرح کند و بهره‌مندی این سرزمین عزیز از ظرفیت عظیم نیروی انسانی خلاق، پویا و متعهد، نقطه قوت و امری مهم در این میان است.
همان‌طور که می‌دانید در چند ماه اخیر در گروه خودروسازی سایپا دوشادوش هم و با همت و تلاش فراوان توانستیم تولید را افزایش دهیم که این مهم در سایه سعی والا و همکاری همه شما عزیزان محقق شد؛ از این‌رو اعتقاد راسخ دارم شما عزیزان، ارزشمندترین سرمایه سایپا هستید.
در سال ۱۳۹۸ نیز که از سوی رهبر معظم انقلاب به‌نام سال “رونق تولید” نام‌گذاری شده، بی‌تردید نقش همه ما به‌عنوان فعالان عرصه تولید در دستیابی به اهداف کلان کشور، بیش‌از گذشته، مهم و راهبردی است و موفقیت‌ها و پیشرفت‌هایی که به یاری خداوند و در سایه حمایت دولت محترم و وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پایان امسال محقق خواهیم کرد، منوط به همت، تعهد و تلاش همه شما است.
از سعی و تلاش دلسوزانه، بی‌وقفه و شبانه‌روزی همه کارگران کشور به‌ویژه همکاران عزیزم در گروه خودروسازی سایپا که با دستان توانمند و عزم راسخ خود، چرخش چرخ تولید را در این مجموعه رقم زده‌اند، قدردانی کرده و فرارسیدن روز کارگر را به شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
همواره شاد و سلامت و پیروز باشید.

سیدجواد سلیمانی
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا