خودرو

فروش فوق‌العاده شاهین، تنها ویژه مادران آغاز شد

به‌روزترین‌ها– گروه سایپا طرح فروش فوق‌العاده محصول شاهین G تنها ویژه مادران را از صبح امروز (سوم دی ماه) آغاز کرده است.  

موعد تحویل این خودرو که تنها در رنگ سفید و با قیمت قطعی ۳۴۴ میلیون و ۷۴۷ هزار تومان عرضه می‌شود، طبق قاعده طرح‌های فروش فوق‌العاده، حداکثر سه ماهه است و متقاضیان سه روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به پیش‌ ثبت‌نام خود اقدام کنند.  

متقاضیان از ساعت ۱۱ صبح امروز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به پیش‌ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است که در طرح ویژه مادران، پیش‌ثبت‌نام صورت می‌گیرد و پس از تایید مادران حائز شرایط امکان ثبت‌نام (مادران دارای حداقل دو فرزند که فرزند دوم به‌ بعد آن‌ها از تاریخ ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد به‌ دنیا آمده باشد)، امکان ثبت‌نام نهایی فراهم و واریز وجه میسر خواهد شد.

نکته قابل توجه این است که محدودیت‌هایی که در گذشته برای طرح‌های خودروسازان همچون ارائه گواهی‌نامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال، فاصله خرید مشخص از دو شرکت خودروساز و عدم پلاک انتظامی فعال اعمال نمی‌شود و تنها محدودیت اختصاص یک دستگاه به هر کدملی است. البته بدیهی است که بایستی شماره تلفن همراه اعلام شده، شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که پس از تایید شرایط مادران، وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌شود، بایستی متعلق به شخص متقاضی باشد.

فروش فوق‌العاده شاهین، تنها ویژه مادران آغاز شد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا