با بروز بودنم ثروت را به دست آوردم

انار صادراتی ساوه

همانطور که می دانید انار صادراتی ساوه یکی از میوه های درختی می باشد که دانه های آن غالبا صورتی و قرمز می باشد و طعم بسیار شیرینی دارد.

درخت انار یکی از اولین گیاهان اهلی می باشد که در سرتاسر کشور ایران قابل روئیت می باشد ولی انار ساوه و کوه دشت نسبت به دیگر انارهای سطح بازار ایران کیفیت برتری دارند.

بزرگ ترین صادر کنندگان انار درجه یک در ایران شامل شهر های فردوس بجستان کاشمر پاوه کوه دشت ساوه خلیل آباد نی ریز می باشد که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

در سطح ایران 700 نوع انار متفاوت داریم که در رنگ مزه و سایز می تواند متفاوت باشد زیرا بعضی از انارها را برای مصارف ترشی و رب انار یا میوه استفاده و یا صادر می کنند.

با بروز بودنم ثروت را به دست آوردم

انار محمودآباد فیروزکوه

نوع پوست انارهای درجه یک باید دارای سطح صاف و بدون هیچ گونه ضرب زدگی باشند و همچنین رنگ پوست انار باید کاملا صورتی و یا قرمز باشد.

دانه های انار محمودآباد فیروزکوه رسیده باید صورتی تا قرمز تیره باشد که این نشان دهنده ی رسیدن کامل میوه می باشد علاوه بر آن طعم انار باید به صورت شیرین و یا ملس باشد.

انار رسیده و درجه یک دارای دانه های بسیار پر آب و قرمز رنگ می باشند که مزه آن ها می تواند متفاوت باشد معمولا از انارهای بسیار ترش برای ترشی و یا رب انار استفاده می کنند.

انار را باید در مکان کامل خنک و تاریکی نگه دارید تا بتواند طول عمر بالایی داشته باشند.

با بروز بودنم ثروت را به دست آوردم

انار میدان تره بار

انار میدان تره بار میوه ای پاییزی است که طبع متعادلی دارد و دارای خواص زیادی است که با خرید و مصرف انار شیرین می توانید سلامت خود را تضمین نمایید.

انار در طعم و رنگ های متفاوتی وجود دارد که هر کدام طبع و خواص خاص خود را داشته و این میوه در ایران به خاطر شرایط آب و هوای مناسب از فراوانی بسیاری برخوردار است.

شاید با نمونه های مختلف انار که شامل: انار ترش، انارشیرین، انار می خوش، انار سرخ، انار سفید و انار سیاه آشنایی داشته باشد و از آن ها استفاده کرده و طعم دلپذیر آن راچشیده باشید.

انار شیرین در طب سنتی طبعی معتدل دارد که جهت استفاده در پاکسازی کبد بسیار مفید بوده و باعث میشود خون کاملا تمیز و رنگ پوست را روشن و شفاف می کند.

با بروز بودنم ثروت را به دست آوردم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا