واکنش بازار به خبر توقف تولید پژو ۲۰۶ چه بود؟

به‌روزترین‌ها– رصد قیمت انواع پرتیراژهای خودروسازان در بازار امروز (سه‌شنبه) نشان می‌دهد که هر چند محصولات خودروسازان در بازار نسبت به دی ماه گران‌تر شده‌اند اما قیمت برخی محصولات هم بعضا تا ۱۰ میلیون تومان نسبت به روز گذشته (دوشنبه) ارزان‌تر قیمت‌گذاری، آگهی و معامله شده‌اند.

البته بشترین کاهش مختص پژو ۲۰۷ اتوماتیک به میزان ۶۰ میلیون تومان است.

در حالی که دیروز، به صورت رسمی اعلام شد که خط تولید محصولات خانواده پژو ۲۰۶‌ها در اسفند ماه سال جاری پس از تحقق تعهدات به مشتریان متوقف خواهد شد و دیگر محصولی از این خانواده تولید نمی‌شود. به دنبال این خبر، انتظار می‌رفت که قیمت این خودرو در بازار با افزایش روبرو شود اما بررسی قیمت آن نشان می‌دهد این افزایش چندان زیاد نبوده و به پنج میلیون تومان بسنده کرده است ؛ در حالیکه تا پیش از اعلام توقف تولید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار ۴۶۰ تا ۴۷۰ میلیون تومان بود امروز در بازار ۴۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز با پنج میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، به ۵۳۵ میلیون تومان رسیده است.

در مقابل اما در بازار امروز (سه‌شنبه) نسبت به دیروز، پارس LX، دنا معمولی و هایما S۷ توربوپلاس هر یک ۱۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته‌اند.

مقایسه قیمت‌ خودروهای پرتیراژ در پایان، نیمه دی ماه، روز گذشته (۲۴ بهمن ماه) و امروز (سه‌شنبه ۲۵ بهمن ماه) به شرح زیر است:

واکنش بازار به خبر توقف تولید پژو ۲۰۶/ قیمت برخی خودروها کاهشی شد
واکنش بازار به خبر توقف تولید پژو ۲۰۶/ قیمت برخی خودروها کاهشی شد

 منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا