فید

چگونه ساید‌بای‌ساید به سری محبوب خانواده‌ها تبدیل شد

مجله آنلاین موبنا – این سری از  یخچال‌ها با ورود به بازار چالش‌هایی مثل فضای کم یخچال‌ و فریزر، هزینه زیاد خرید دو دستگاه، جاگذاری و چیدمان غذاها و خوراکی‌ها و… را برطرف کردند. ساید‌بای‌ساید با یک خط عمود و به شکل متقارن بین یخچال و فریزر تقسیم شده تا میزان زیادی از مواد غذایی را درون خود حفظ کند.

در این میان یخچال فریزر‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ با داشتن قابلیت‌هایی همچون فناوری خنک‌کنندگی دوگانه، کمپرسورهای پرقدرت اما کم مصرف دیجیتال اینورتر، محفظه‌ها و کشوهای منعطف و جادار، طراحی بدنه با ابعاد مناسب و… بر مزیت‌های اصلی ساید‌بای‌سایدها افزوده‌اند و به عنوان محصولی هوشمند، کارآمد و مقرون‌به‌صرفه شناخته شده‌اند. در ادامه بخشی از مزیت‌های یخچال‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ را مرور می‌کنیم.

چگونه ساید‌بای‌ساید به سری محبوب خانواده‌ها تبدیل شد

فناوری خنک‌کنندگی دوگانه

اغلب ساید‌بای‌سایدهای سامسونگ به فناوری توئین کولینگ پلاس یا همان خنک‌کنندگی دوگانه مجهز هستند. در سایدبای‌سایدهایی که از این فناوری بهره می‌گیرند رطوبت مواد غذایی تا ۷۰ درصد حفظ می‌شود. این رقم در یخچال‌های معمولی تنها ۳۰ درصد است. اما در یخچال‌های سایدبای‌ساید سامسونگ که به فناوری خنک‌کنندگی دوگانه مجهز هستند تازگی و طراوت مواد غذایی تا ۲ برابر بیشتر می‌ماند، به کمک این فناوری میو‌ه‌ها و سبزیجات حتی با وجود گذشت چندین روز در یخچال هم دچار پلاسیدگی و تغییر طعم و رنگ نمی‌شود.

نحوه کار فناوری خنک کنندگی دوگانه سایدبای‌سایدهای سامسونگ به این گونه است که گردش هوای داخل فریزر و یخچال کاملا از یکدیگر جداست، همین جدایی موجب می‌شود تا ضمن حفظ رطوبت لازم مواد غذایی داخل یخچال، فضای داخل فریزر خشک و خنک باقی بماند. با این ترفند دیگر ماست و پنیری که داخل یخچال دارید بوی نامطبوع ماهی داخل فریز را به خود نمی‌گیرد.

فناوری خنک‌کنندگی دوگانه سایدبای‌سایدهای سامسونگ با حفظ تر و تازگی مواد مغذی و ارزشمندی مثل میوه‌ها و سبزیجات کمک می‌کند تا عادات غذایی سالم در خانواده‌ها برقرار شود.

چگونه ساید‌بای‌ساید به سری محبوب خانواده‌ها تبدیل شد

یخچالی برای همیشه

عواملی مانند نوسانات برق خانه یا باز و بسته‌شدن پیاپی درب یخچال‌ها در طولانی مدت موجبات فرسودگی تدریجی کمپرسورها را فراهم می‌کند. با توجه به هزینه‌ای که برای خرید یخچال‌های ساید‌بای‌ساید می‌شود داشتن دستگاهی با طول عمر زیاد و کمپرسوری کم نقص نه تنها توقع زیادی نیست بلکه انتظاری بجا محسوب می‌شود. برای برآورده کردن همین انتظار است که در یخچال‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ از کمپرسورهای دیجیتال اینورتر استفاده می‌شود. کمپرسورهای دیجیتال اینورتر سامسونگ با تکیه بر فناوری‌های جدید از طول عمر بیشتر، صدای کمتر و مصرف پایین‌تری برخوردار هستند. سازوکار این کمپرسورها به گونه‌ایست که که میزان سرعت و سرمایش آنها طبق عملکرد مصرف‌کنندگان تنظیم می‌شود تا در بهینه‌ترین حالت ممکن مواد غذایی داخل یخچال و فریزر حفظ شوند. این موتورها دارای ۱۲۳ ماه ضمانت تعویض هستند.

چگونه ساید‌بای‌ساید به سری محبوب خانواده‌ها تبدیل شد

چیدمان راحت

یکی از دلایلی که خیلی زود ساید‌بای‌سایدها را به سری محبوب خانواده‌ها تبدیل کرد، فضای داخلی بزرگ و جادار این نوع از یخچال‌ها بود. این موضوع باعث شده تا خانواده‌های متوسط و پرجمعیت کار راحتی برای جاگذاری و چیدن غذاها در یخچال داشته باشند. اضافه شدن قابلیت‌هایی مانند عمق زیاد کشوها، انعطاف قفسه‌های کناری و محفظه‌ها، فضاهای مخصوص برای هر نوع خوراکی و طراحی بدنه با ابعاد مناسب در یخچال‌ فریزرهای ساید‌بای‌ساید سامسونگ باعث شده تا این مزیت بیشتر از همیشه جلب توجه کند.

به طور مثال سایدبای‌سایدهای سری FSR سامسونگ در قسمت یخچال خود به درب شوکیس مجهز هستند. درب شوکیس شامل ۶ محفظه است که به ترتیب از بالا به پایین براساس نیازهای غذایی تمامی اعضای خانواده طراحی شده است. مثلا پایین‌ترین محفظه را می‌توان به خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های بچه‌های کوچک‌تر خانواده اختصاص داد و سایر قسمت‌ها را برای مواد غذایی پرکاربرد در نظر گرفت. ضمن اینکه وجود درب شوکیس به حفظ تازگی مواد غذایی کمک می‌کند و دیگر لازم نیست نگران باز و بسته‌ کردن‌های پیاپی درب باشید چرا که با داشتن شوکیس سرمایی از یخچال خارج نخواهد شد.

چگونه ساید‌بای‌ساید به سری محبوب خانواده‌ها تبدیل شد

چگونه ساید‌بای‌ساید به سری محبوب خانواده‌ها تبدیل شد

سرمای دلخواه

سازندگان ساید‌بای‌سایدهای سامسونگ برای مواقعی که نیاز دارید تا ماده غذایی خاصی را با شرایط ویژه‌ای نگهداری کنید، کشو یا محفظه‌ای را طراحی کرده‌اند تا درون یخچال خود، یخچال دیگری با دمایی دلخواه داشته باشید. در این محفظه کهCool Select Zone  نام دارد براساس خوراکی و غذایی که دارید می‌توانید حالت‌های گوناگون سرمایش، سرمایش سریع و یخ‌زدایی را انتخاب کنید. به کمک این محفظه مواد غذایی مورد نظر در شرایطی تازه آماده می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا