چگونه به یک کارآفرین موفق تبدیل شدم

برای این که در ایجاد کسب و کار جدید خود شکست نخورم شروع به یادگیری تخصصی تمام موارد لازم برای تولید انواع الکل صنعتی نمودم و بر همین اساس توانستم از همان ابتدای راه بسیار موفق و ثروتمند شوم و در این مقاله برخی از محصولات خود را به شما معرفی خواهم کرد.

الکل صنعتی

نکته‌ جالب اینجاست که متانول یا الکل صنعتی و اتیلن گلیکول که اشتباها به جای اتانول مصرف می ‌شوند صرفا به خودی خود مشکلی ایجاد نمی ‌کنند، بلکه این الکل‌ها تحت تاثیر تغییراتی که در بدن روی آنها رخ می دهد به مواد دیگری تبدیل می‌شوند که این مواد (اصطلاح علمی: متابولیت) بالقوه برای بدن سمی هستند. به طور مثال فقط مصرف 8 گرم از متانول باعث مسمومیت شدید با این ماده می‌شود و مصرف 1 g/kg (1 گرم به ازای هرکیلوگرم وزن بدن) از متانول کاملا کشنده و باعث مرگ می ‌شود. اگرچه مسمومیت شدید در تماس پوستی با متانول نادر است اما این ماده به راحتی از سطح پوست جذب بدن می ‌شود و حتما باید احتیاطات لازم در حین کار با متانول(الکل صنعتی) در نظر گرفته شود؛ به طور مثال استفاده از ماسک و دستکش در حین استفاده از متانول.

چگونه به یک کارآفرین موفق تبدیل شدم

اسپری ضدعفونی

محلول و اسپری ضدعفونی کننده باعث بهبود شرایط بهداشتی و جلوگیری از شیوع میکروب و ویروس به سطوح مخصوصا سطح داخل دست و غیره می شود. محلول و اسپری ضدعفونی کننده خوب باید توانایی لازم به صورت گسترده داشته باشد تا میکروب ها و ویروس هایی که به تازگی شایع شده است را در زمان کوتاهی نابود کند و اثری از آنها روی سطوح به جا نگذارد. اکثر میکروب ها و ویروس ها چون به راحتی با پاک کننده های ساده از بین نمی روند، برای نابودشدن نیاز به محلول ضدعفونی کننده و اسپری ضدعفونی کننده قوی دارند. با توجه به اینکه ضدعفونی کننده هایی که به شکل اسپری می باشند کاربری راحت تری دارند، از آنها در مکان هایی مثل بیمارستان ها، مکان های آموزشی، باشگاه و آرایشگاه ها و تمام مکان های عمومی که تماس افراد غیر قابل اجتناب است مورد استفاده قرار می گیرند.اسپری ضد عفونی کننده دست به آسانی و در عرض چند ثانیه کلیه میکروب ها، انگل ها و ویروس های احتمالی روی سطح پوست دست را از بین برده و دست ها تمیز و عاری از هر گونه آلودگی می نماید و بعد از استفاده از این محصول دیگر نیاز به شست و شوی دست ها نیست.

چگونه به یک کارآفرین موفق تبدیل شدم

الکل طبی

در جهان دو روش برای تولید الکل اتانول وجود دارد برای تولید الکل طبی 96 درصد از روش طبیعی و سنتی استفاده می کنند و در روش سنتزی از گازهای شیمیایی و بیولوژیکی متانول را تولید می کنیم ‌اما در روش طبیعی از مواد کشاورزی یعنی ملاس چغندر و ذرت و سیب زمینی و گندم استفاده می شود. ابتدا ماده اولیه کشاورزی وارد دستگاه های تخمیر می شود و پس از جداسازی تفاله وارد دستگاه تقطیر پیشرفته می شوند.

در آنجا می توان درصد خلوص الکل طبی 96 درصد را به دست آورد. همچنین برای تولید الکل مطلق ۹۹ درصد باید از دستگاه های مخصوص استفاده کنید روشهای تولید الکل اتانول ۷۰ و ۹۰ درصد با ترکیب الکل طبی 96 درصد با آب مقطر می توان به خلوص 70 درصد برسیم.

چگونه به یک کارآفرین موفق تبدیل شدم