فید

چند فرمول طلایی ثروتمند شدن

یکی از دغدغه‌های مهم افراد در این روزها، پولدار شدن است و اغلب هم خواسته‌هایشان بیش از مقدار پولی است که در دسترس دارند.

ورق آلومینیوم کامپوزیت

برای نماهای ساختمانی که طبقات زیادی دارند و همچنین برجها از ورق آلمینیوم کامپوزیت استفاده می شود  این محصول باوزنی حدود 6 کیلوگرم، ابعاد 1/25*3/25 در انواع طیف رنگی در نمای بیرونی ساختمان جدید، باسازی خانه های قدیمی، مکانهای عرضه سوخت، فروشگاه ها، لابی ساختمان، دکوراسیون داخلی و نمای سقف، تابلوهای نمایشگاه، نرده آلومینیومی و غیره کاربرد بسیار زیادی دارد.

چند فرمول طلایی ثروتمند شدن

ایزوگام اکسیر

لازم به ذکر است ایزوگام اکسیر، بسیار باکیفیت و پرکاربرد می باشد چرا که چسبندگی عالی به اکثر سطوح را ارائه می دهد و در آب و هوای سخت پایدار است و مانع از نم و رطوبت می شود.
همچنین با پوششی براق و بسیار زیبا می باشد که با نصب آن می توان زیبایی منحصربفردی را به مکان موردنظر ایجاد نمود.

چند فرمول طلایی ثروتمند شدن

قیمت ایزوگام درجه یک

یکی از بهترین برندهای تولید ایزوگام، سراپوش است که سالیان زیادی در این عرصه می کوشد تا رضایت مشتریان را به دست بیاورد. یکی از بهترین محصولاتی که این شرکت برای مشتریان ارائه می کند و قیمت مناسبی دارد، ایزوگام مدل 242 است که برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ایزوگام درجه یک با توجه به کیفیت بی نظیر آن بسیار مناسب می باشد و در صورت سفارشات عمده، قیمت آن خیلی به صرفه خواهد بود.

چند فرمول طلایی ثروتمند شدن

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا