روش های ثروتمندی را با پشتکار شناختم

دور اندیش و با برنامه ریزی همراه باشید. برنامه ریزی بهترین راه رسیدنتان به موفقیت است. البته لازم به ذکر است موفقیت بدون پشتکار بدست نمی آید. من هم روزی تصمیم گرفتم با پشتکار داشتن و برنامه ریزی تجارتی پولساز و نوین را آغاز کنم. باید در آن مسیر به موفقیت های درخشانی دست می یافتم . به شکر الهی امروز یکی از تاجرین موفق این حوزه هستم و در ادامه قصد دارم شما عزیزان را با محصولاتم آشنا کنم.

زرشک فله 1401

زرشک فله 1401  به دلیل اینکه در زمان چیده شدن به صورت خوشه ای و با شاخه چیده می شود پروسه خشک شدن و پوف کرن آن ممکن است چند ماه زمان ببرد. استفاده از زرشک فله 1401، خواص بی نظیری برای سلامتی بدن دارد و به درمان بسیاری از بیماری ها کمک می کند و دارای ویژگی های بسیاری است. قدمت استفاده دارویی از زرشک به بیش از 2500 سال قبل باز می گردد. در طب عامیانه هندی نیز از این محصول برای درمان اسهال، کاهش تب، بهبود اشتها، تسکین ناراحتی معده و تقویت قوا استفاده می شود.

روش های ثروتمندی را با پشتکار شناختم

زرشک تازه

زرشک تازه قند خون را کاهش می دهد و مصرف آن باعث می شود هضم غذا به راحتی انجام شود. زرشک تازه از بهترین زرشک های تولید شده در ایران است به دلیل قیمت مناسب و کیفیتی که دارد به شهرت و محبوبیت رسیده است. این محصول به صورت فله و بسته بندی عرضه می گردد و شما می توانید بر حسب نیاز خرید را انجام دهید. زرشک تازه در سرو کردن پلو استفاده می شود و به دلیل طعم مناسبی که دارد توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. خواص فراوانی دارد و افراد زیادی به صورت شربت و دمنوش از این محصول استفاده می کنند مصرف زرشک خون را تصفیه می کند و کلسترول را کاهش می دهد.

روش های ثروتمندی را با پشتکار شناختم

زرشک خشک

زرشک خشک به دلیل اینکه رطوبت ندارد، احتمال فاسد شدن آن نیز وجود ندارد و می توان به صورت طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از زرشک برای کنترل بیماری قند خون و تنظیم فشار خون بسیار مهم می باشد. زرشک به شکل درخت رویش می کند و میان ساقه هایش خار های تیزی دارد و ارتفاع آن به چهار متر می‌رسد. از دیگر مزایای زرشک کنترل وزن و سوزاندن چربی است و در طب سنتی استفاده از زرشک باعث بهبود بیماریهای کبد می شود. در طب سنتی زرشک طبع سرد و خشک دارد و قابض است.

روش های ثروتمندی را با پشتکار شناختم