تراز مالی «دی» ۵۰ درصد منفی شد!

تراز مالی «دی» ۵۰ درصد منفی شد!

در گزارش مالی مرداد ماه، بانک دی از محل سود تسهیلات ۲۷۰ میلیارد تومان درآمد داشته است اما در مرداد تراز منفی ۵۱ درصد را ثبت کرده است.

به‌روزترین‌ها– بانک دی(دی) در گزارش مالی مرداد ماه خود از محل سود تسهیلات خود ۲۷۰ میلیارد تومان درآمد داشته و مبلغ ۵۵۳ میلیارد تومان سود سپرده پرداخت کرده است. این شرکت در این ماه تراز منفی ۵۱ درصد را ثبت کرده است.

دی با سرمایه ثبت شده ۱۳۵۰۰ میلیارد تومان در ۵ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ از محل سود تسهیلات مبلغ ۱۱۹۱ میلیارد تومان درآمد داشته و مبلغ  ۲۴۱۵ میلیارد تومان سود سپرده پرداخت کرده است. همچنین طی عملکرد تجمیعی تراز منفی ۵۱ درصد را ثبت نموده است.

این شرکت در خرداد ماه تصمیم بر افزایش سرمایه داشته و آگهی آن را در سایت کدال منتشر کرده است. بانک دی بر اساس تصمیات مجمع عمومی فوق‌العاده قصد افزایش سرمایه به مبلغ ۱۳۵۰۰ میلیارد تومان از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها را داشته است.

این شرکت در مرداد ماه از محل تسهیلات ۲۷۰ میلیارد تومان سود کسب کرده است در تیر ماه هم این شرکت از محل تسهیلات ۲۶۰ میلیارد تومان سود کسب کرده است که حدودا ۰٫۳ درصد بیشتر شده است.

بر اساس اطلاعات موجود در سایت کدال «دی» آخرین آگهی دعوت به مجمع خود را برای بررسی صورت مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ را در تاریخ ۲۲ تیر ۱۴۰۰ منتشر کرده اما این مجمع لغو شد.